Ahojte, keď potrebujem prehodiť rodičovsku dovolenku z manžela na mňa musime isť obaja na upsvar? Som zabudla ako sme to urobili pred pol rokom😅 ďakujem
S knižkami od #svojtka Hanča vyrastá od malička. Preto prinášam opäť #tipnazlavu.
Do zajtra môžete využiť zĺavu do eshopu
#svojtka 📚.
🔹🔹Stačí použiť kód:BABIELETO28🔹🔹
Získaš 28% zľavu a až 3,9% z celkovej výšky nákupu späť cez #plnapenazenka 👇.
Ahojte!
Kde kupujete (e-shop) pyžamá, spodné tričká vo velk.170 alebo pánske S ?
Syn má 165 cm,detské 164-ky sú mu už malé-v lete som už kúpila boxerky a tričká pánske S.
Baby ked si od muza poslem video tak mne pride kockate ze pekne nevidno tak ako to on natocil viete mi prosim poradit co stym mam robit mam SamsungA53
Neviem, veru, ako to vyzera na inych behoch, lebo toto ozaj nie je moja parketa. Ale tento bol jednoznacne skvelym zazitkom 😍
Ved uznajte, niekto vas pekne ucese, mozete si dat spravit nechty, decka sa s tatinom zabavia vo funzone, kde za splnenie discipliny dostanu sladku maskrtu. Dobra hudba, skvela atmosfera a doslova na kazdom kroku usmiate a uvolnene zeny!
Myslim, ze pre vacsinu z nas to bolo skratka o prijemnom zazitku a atmosfere, nie o podavani vykonov. A sama by som tomu neverila, ale z tohto si urobim svoju malu tradiciu.
#dm, bolo to super, vdaka a len tak dalej 🥰
Jeseň, to je škoricou prevoňaný crumble 😍 Žmurkali na mňa zvädnuté jabĺčka a nedojedená #babylove výživa, tak voľba bola jasná 🙂
Malý hovorí drahemu: "Ja budem robiť všetko čo robí maminka. Variť, upratovať, umyvat okná..." Pýtam sa ano? A prečo si sa tak rozhodol? "Aby si ty nemusela nič robit" No vybozkavala som ho dieťa moje zlate 🥰🥰🥰
Ahojte prosím vás keďže ja som antitalent na torty chcem sa opýtať kolegyňa mi dala fajn recept na plnku maslo čokoláda cukor a tak ze nad parou.. ale to mam šľahať nad parou ze..ano opýtala by som sa jej ale nezdvíha telefón.. ďakujem
Tento mladý pán je fakt gentleman.
Stojím pred zrkadlom, moje dieťa vojde do izby a s krikom vybehne:
"Maminka je tehotná!!"
Moja drahá polovička vyvalí oči a pýta sa:"Na to si ako prišiel?"
"Má také veľké brušisko!"
No, myslím, že obnovím členstvo vo Fitshaker a niet cesty späť.
Btw... Tehotná fakt nie som. 🤭🤦🏽♀️
Ahojte..zajtra chcem ísť s malým k lekárovi..ako ich odhlásiť,? Dat vedieť cez edupage že nepríde alebo nepríde a pošlem ospravedlnenku na další deň?
Ahojte maminky. Syn má už cez 2roky no stále bojujeme s umývaním zúbkov. Niekedy si vezme kefku aj sám. No väčšinou uteká a nechce ani ústa otvoriť. Premýšľam ktorá knižočku by nám vedela pomôcť aby si tie zúbky chcel umývať. Ak máte niektorú s knižiek rada by som vedela na ňu váš názor a ako je spravovaná.






























