Vianočná ;)

Baby preco ten chlap v moja mama vari lepsie ako tvoja povedal ze nemoze pokracovat dalej?

Neviete kde kúpim tieto originál Disney Annu a Elsu bábiky? Nie z aliexpresu ani z ebayu. Dakujem 🙂

Kočky idem k vám po radu :D.. prosím vás ktoré? máte skúsenosti? Vďaka

(2 fotky)

Ahojte dievčatá, neviete náhodou, či zajtra doobeda ordinuje angiológ Dr. Ivar Vacula v Trnave? Mňa totiž objednali na zajtra na 8.00 a až teraz si pozerám jeho stránku, kde má uvedené ordinačné hodiny vo štvrtok až od 12.30. Dúfam, že som si nezmýlila deň... ☹

dakujem za srdiečka ale od kolho to je

Dievčatá, do makovej bábovky mak celý, či mletý? Lebo v niektorých receptoch je celý, v iných mletý a v niektorých píšu len mak. Čo sa vám osvedčilo? Aby som nespackala hneď prvý pokus 😇

Tradaaaaa 🙂 moja prvotinka - ešte nemáme bábätko na testovanie ale Filipko mi doniesol takéto náhradné :D....

(2 fotky)

❤️🙏🏻

Moja jesenná dekorácia 🙂

Dakujeme vsetkym co na nas mysleli a drzali nam 👐 . Katuske je dnes podstatne lepsie 💙💙

Poriadok musí byť😉

V skupine #o2 sa objavil takýto príspevok ... že #cvaknute_mobilom 🙂 Vedeli by ste čo je to?

Tak si poďte zasúťažiť - klik na : https://i.modrykonik.sk/O2_skupina

Som v kupelke a licim sa, zacinam kremovanim. Sarka pozera.
Mamka pravda ze sa kremujes aby si bola pekna?
Ano.
Mamka, pravda ze ked je niekto stary tak to ani moc nezabera?
Ano, mas pravdu..........
Uz nemam chut sa licit a ideme von 😅

Ukradnúť vám môžu aj Wi-Fi

Stalo sa vám niekedy, že internet vám zrazu fungoval oveľa pomalšie, načítavanie stránok trvalo nekonečne dlho a o pozeraní videí plynulo ste mohli len snívať? Možno za to môže váš sused.

Počkajte, nebežte mu hneď klopať na dvere. Dôvodov, samozrejme, môže byť niekoľko, napríklad linku môže zaťažovať niekto z domácnosti, hoci aj manžel, ktorý si sťahuje najnovšiu sériu Hry o tróny alebo sa spomalil priamo váš počítač, pokiaľ sa stal obeťou malvéru.

Ak teda máte podozrenie, že vaše Wi-Fi využíva, okrem členov vašej domácnosti, aj niekto iný, overte si to. Môžete sa pripojiť priamo do svojho routera a zistiť počet pripojených zariadení, čo môže byť pre niektorých zložitejšie. Ďalšou možnosťou vhodnou, aj pre počítačovo menej zdatných, je nainštalovanie programu alebo mobilnej aplikácie, ktoré vašu sieť preskenujú a vypíšu počet pripojených zariadení.

Čo robiť, keď ste objavili "príživníka" alebo len chcete mať pocit väčšej istoty?

V prvom rade si zmeňte aktuálne heslo na pripojenie. (Dúfam, že nepoužívate ešte stále to prvé, od dodávateľa siete 😉 ). Heslo by malo mať minimálne 8 znakov. Najlepšie je keď zároveň používate veľké aj malé písmená abecedy, čísla a aj špeciálne znaky.

Svoj názov siete SSID môžete skryť  pred okolím pomocou funkcie Hide SSID. Aspoň niekde si tak splníte sen o neviditeľnosti. Môžete tiež obmedziť dosah svojho Wi-Fi len na úroveň, ktorú potrebujete.

#eset #sutaz_logo
V skupine ESET - Objavujte internety práve prebieha súťaž o balíček z ESET. Neváhajte a zapojte sa. Všetko potrebné nájdete tu:
https://www.modrykonik.sk/group/8478/ 🎉

V parku🍂🍂🌳🌳

Baby pls máte niektorá v mobile nainštalovaný baby monitor? Ako to presne funguje

Domáce hranolky. Ok, kočky. Ak chcete doma výnimočne 😉 robiť hranolky ako z McDonald's, spravte to v týchto krokoch:
1. Kúpte veľké múčne zemiaky (ako na pyré alebo do cesta) a ošúpte ich.
2. Nakrájajte rovnomerné, relatívne tenké hranolčeky.
3. Namočte ich do studenej vody spoň na 2-3 hodiny. Potom ich riadne osušte.
4. Vyprážajte hranolky v oleji na 150°C asi 4-5 minút. Budete zrejme potrebovať digitálny teplomer. Hranolky vyberte a nechajte odkvapkať.
5. Vyprážajte hranolky druhý raz na 200°C do zlatohneda. Hranolky nechajte odkvapkať, soľte a jedzte, kým sú.

Značky Bübchen, Elmex, Helia-D, France Lait, DR.HOJ, Kawar a množstvo ďalších prináša na Slovensko firma INTERPHARM. Ktoré z nich ste vyskúšali? Ktoré z nich poznáte?

Možno si rozšírite nákupný zoznam o tie, ktoré budú naše používateľky testovať najbližšie dni.

#test_interpharm

Kráčal som dnes okolo policajtov a keď som bol tesne pred nimi, policajtka nečakane zareagovala: "Samičká." Rýchlo som sa nad sebou zamyslel, či hovorí o mne a ak áno, prečo takto. V tom jej kolega odpovedal: "Niekto na teba myslí." Vtedy som pochopil, že sa jej len čkalo.

Maminka, budem len ležať, mne sa nechce spať, nebudem spať.... a takto som ho o chvíľku našla spať 😀 už je v inej polohe, aby nezletel 🙂

Dievcata ste tu niektore ktore su na materskej a chodia aj do prace?

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
19. okt 2016    

Niekedy som si myslela, že čím menšia rúčka, tým rozkošnejšia. Aale kde, už je z neho chlapisko, no ja som z neho viac a viac namäkko ❤️ A keď ma takto chytí, držím, až kým nepustí 😍

Vonku zlé počasie a my celý deň pri Fíha Tralala 😊

(3 fotky)