Co ste mali oblečené v lietadle? Čítala som, že sa odporúčaju dlhé nohavice, ale neviem ako vydržíme celý čas na letisku keď hlásajú horúčavy 😀 preto ma zaujíma ci to naozaj nepodcenit ako prechladnut od klímy v lietadle

Na rannej prechádzke , sledovanie 🐝 ako ťažko pracuje 🙈🙂

A hotové....

(3 fotky)

Dievcata ktore robite doma Ajvar, poprosim recept, lebo na nete je ich mrte a vobec neviem ktory robit. Chcela by som nejaky originalny recept nie nejake s upravami. Mate niektora prosim? Mozem dat klasicku cervenu papriku alebo to musi byt kapia? Skoro vsade citam kapia...ale cervena paprika je teraz v akcii 😀

Ešte jedna práca mojej šikuľky :o)

Niekto sa cez prázdniny nudí a niekto.... maľuje... naozaj neviem, po kom to dieťa je :o)

avatar
kovackaadka
Správa bola zmenená    13. júl 2023    

Prekrásny Zakynthos 🤍💙
Milión fotiek, ťažko vybrať tie najkrajšie...

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
13. júl 2023    

Ako to tie bábätká a deti* robia, že za každých okolností tak voňajú? 🥰 Ležím, drobec pri mne schúlený a ja sa neviem odtrhnúť a prestať ovoniavať jeho spotené vlásky. O to viac mám rada tento umývací gél #babylove sensitive, ktorý je, okrem iného, bez vône. A tak neprebije tú skvelú vôňu 😍

*vynímajúc plienkové záležitosti a začínajúcich pubišov, samozrejme 🤭😁

avatar
janinah
Správa bola zmenená    13. júl 2023    

Domaša.Širava.Vinianske jazero..kam s deťmi 1r.a 1.5r. aby tam bola čistá voda.tieň.pomenej spoluobčanov a nie úplná plnka v nedeľu? Konkrétne miesto poprosím.vďaka.

Na dnes hotovo 🙂🤪35kg uhoriek 🙂

Čauko. Tip na dovolenku karavanom? Mali sme v plane grecko ale je tam milion stupňov. Konkretny kemp europa? 😁🤷🏼‍♀️

Môj obľúbený mini trik na vystlanie hranatej formy:
1. na papier položíme nádobu, v ktorej budeme piecť a pri rohoch zastrihneme až k nádobe
2. papier preložíme
3. vložíme do nádoby, kde sa jednotlivé kúsky pekne uložia a budú rysovať danú nádobu
4. vlejeme cesto a pečieme
Ja ho využívam najmä pri pečení ovocného chlebíka. Využívam na to môj najobľúbenejší univerzálny recept na tekvicové cesto (https://www.modrykonik.sk/blog/nesvadbovo/artic...), akurát tekvicové pyré momentálne nahrádzam ovocným, lebo potrebujem minúť posledné zásoby kompótov, a uberiem cukor. Vrele odporúčam 😉
#dm

Jooooj poradte prosim. Zajtra u nas budu cely den robotnici. Na obed pojdu, ale co im pripravit medzitym na zahryznutie, aby to nevadilo na terase? Zvykla som robievat chlebicky, ale v takom teple neriskujem maslo, sunku, vajce, syr, nech ich chudakov neslahne :D a zas aby to bolo take pre chlapov na zakusnutie...nic mi nenapada.

Ahojte. Nenájde sa u vás nejaky super recept na ovocný cheesecake? Na nete je ich veľa, no chcem skúsiť nejaký overený a výborný. Ďakujem

Ahojte vsetci, co poznate Miskov pribeh... Mame za sebou dalsie MR vysetrenie. Po narkoze Miskovi az tak dobre nebolo,ale predbezny vysledok nas velmi potesil a nasledne odmeny to uz Len vylepsili... 13.7 uz bude patrit medzi nase stastne dni, kedze aj 13.7.2021 sme boli na MR vysetreni🙂 to su,ale nahody...

avatar
ixa
13. júl 2023    

Unavené lásočky.. a to je len začiatok leta 🙈

🌞🌻🌞 Summertime mood 🌞🌻🌞

Fb. Country cottage

(29 fotiek)

❤️ Tímová práca: puding - ja… ovocné aranžmá - Sára 🙂 Vyzeralo to dobre a chutilo ešte lepšie 🍮

(2 fotky)

Dnes už týždeň mamé tieto malé hrášky 🥰

Poprosila by som radu, aký je vhodný matrac na posteľ, keď je pevný latkový rošt s medzerami 10cm. Už sa strácam v informáciách a potrebujem synovi (13r) už konečne vymeniť matrac.

Téma obočie.
Maminy idem po radu. Dostala som darček na narodky tetovane obočie.
Len akosi sa v tom nevyznám. Je viac tych technik, micro blanding, ciarkovane, pudrovane, kombinovane...
Ake vybrat?
Na co sa zamerať?
Dakujem za rady.