10. týden a úbytek na váze 8 kg

ajurka
13. aug 2013

Jsem teprve v 10. týdnu těhotenství a zhubla jsem už 8 kg, a příjde mi, že hubnu dále... nevadí to... je to normální? Jím dost málo protože je mi pořád nevolno.

samantha185
13. aug 2013

ja som schudla na zaciatku 5 kg a zvracala som 6 tyzdnov... priberat som zacala az v 20 tyzdni... teraz som 37 tt a na sebe mam 12 kg..
kym je male ok tak to neries, na priberanie este budes mat casu dost 🙂

ajurka
autor
13. aug 2013

@samantha185 Děkuji 🙂

adriana89
13. aug 2013

@ajurka ja som schudla tiez 6 kg malinko som jedla teraz je to uz lepsie hladovala som az mi zlee z toho bolo...rano hned do postele nech ti manzel priatel aspon jogurt prinesie ja som ficala 3 tyzdne len na termixoch a monte...a necitila som tolko hladu a hned mi bolo lepsie....

adriana89
13. aug 2013

@ajurka vela velaaa pi....a snaz sa aspon ovocie melon,hrozno,nektarinky,slivky marhulky 😀😀

ajurka
autor
13. aug 2013

@adriana89 no já to mám tak... dva dny mi je ok.. a pak dva dny celej den zvracím... ale už je to čím dál lepší nejhorší byli začátky to jsem nejedla nic...

ajurka
autor
13. aug 2013

@samantha185
@adriana89 Kdy vám přešli nevolnosti??

samantha185
13. aug 2013

@ajurka mne v 13.- 14 tt sa to ustalilo...

adriana89
13. aug 2013

@ajurka taaak ci mi uz presli neviem dneska rano som vygrcala ranajky 😀😀 alee uz je to lepsie,fungujem normalne vtedy som len lezala v posteli....ale nechcem to zaakriknut vzdy ked poviem je mi dobre potom grcam 😀 ale povedzme od toho 10tt je to o trooosku lepsie s viac papam

ajurka
autor
13. aug 2013

@adriana89 já byla to samý... taky jsem jen ležela... vidím, že ty si v 11. týdnu ... a já v 10. 🙂 tak to je super... už si dostala těhu. knížku?... já jdu k lékaři ted 15. tak nevím jeslti jí už dostanu 😉

adriana89
13. aug 2013

@ajurka ja mam tehu knizku od 3 tyzdna a druhu od 5 tt...pocuj moja nejde mi potvrdit priatelstvo vyhadzuje mi stale registraciu a ceskom koniku....

ajurka
autor
13. aug 2013

@adriana89 nevadí 🙂 .. tak to si jí dostala brzy... 🙂

adriana89
13. aug 2013

@ajurka skusala som ti ja poslat a zase mi to vyhodilo...skusim potom cez pocitac....ale mne vzdy ked niekto z ceskeho konika taak mi toto robi neviem preco....

ajurka
autor
13. aug 2013

@adriana89 také nevím... tak nevadí... vždycky se najdeme a napíšeme si co je nového... ale jak jsem koukala tak ty čekáš dvojčátka... to je krásné... gratuluji

pasteleria
13. aug 2013

@ajurka nepamatam si to presne kolko som schudla ja, ale tiez som vkuse vracala a nemohla jest. takze si myslim, ze je to normalne, moj doktor to nijak neliecil....no ale ta vyziva dietata vnutri, no neviem 😒

ajurka
autor
13. aug 2013

@pasteleria Mimi je v pořádku... kkoupila jsem si calibrum babyplan... tak aspon nějaké vitamíny... 🙂 jinak jím... ale většinou chleba s máslem a ovoce jinak do mě nic nejde.... maso salámy to nemohu ani cejtit...

pasteleria
13. aug 2013

@ajurka no presne ako ja, tiez som nemohla maso 😀

ajurka
autor
13. aug 2013

@pasteleria a pak si mohla.. nebo tě to drželo celý těhotenství?,

adriana89
13. aug 2013

@ajurka anoo dvojicky cakam dakujem mooja 😀 drzte sa

aduliak
13. aug 2013

ja som pri prvej schudla 8kg vracanim a potom som 8,5 pribrala, takze som bola +0,5kg za cele tehu 🙂

pasteleria
13. aug 2013

@ajurka nie, vobec mi nechutilo maso cele tehotenstvo a dokonca este asi mesiac dva po. mne v zaludku vydrzali len to ovocie a mucne jedla, no ale na zaciatku ani to 😒

ajurka
autor
13. aug 2013

@pasteleria tak to jsem zvědavá jak na tom budu já... člověk ani neví co má jíst :D

lucinkab
13. aug 2013

ja som v 7tt a za 3 dni dole 1,5kg ☹ to ma uz trapia nevolnosti.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre