5.- 6. choroba počas tehotenstva.

29. mar 2020

Baby tie ktore mate realne skusenosti v tehotenstve s tymito chorobami- udiali sa nejake zmeny pocas tehu? Potrat alebo poskodenie plodu? Tie ktore to mate len nastudovane sa prosim zdrzte komentovania- citat viem aj ja. Mna zaujimaju skusenosti mamiciek. Dakujem

kiki68
29. mar 2020

Ja som robila v jasliach a zrovna okolo 5tt u nas presla vlna 5 choroby a tiez som zistovala. V 7tt drapli teploty aj mna a doteraz nevedia, ci to bolo ono alebo nieco ine. Teplota bola skoro 39 , ale zapal to v krvi neukazalo. Plod sa udrzal, teplota mi zahadne rychlo klesla po infuzkach. Potom som bola dlho doma, 2 tyzdne a do skupiny deti uz som ist zo zakona tu v at nemohla. Potom v 18tt ma poslali na rizikove kvoli krcku. Dieta sa vyvija normalne, robili sme kvoli tym teplotam vsetky mozne testy. Uz som v 27tt. Ale podla lekarov by 5 choroba nemala byt v tehu nebezpecna. Ako ja som z toho vtedy bola zufala. Strasne slaba som bola 2 tyzdne.

nitka1157
14. apr 2020

Prosim ta v kolkatom si tt? Ja som 29tt a dnes som zistila ze syn ma 5 chorobu.neviem ci mam o tom informovat gyn aby ma ma nepokladal za stresacku.ale bojim sa o babo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre