5 tt tehotenstva, špinenie a na sone nevidieť nič.

mamkakvanka
8. nov 2019

Ahojte baby.
Chcem sa opýtať....Akurát som sa vrátila z pohotovosti....Podľa MS by som mala byť dnes začiatok 8tt....no podľa sona som len 5tt....no ide oto,ze od rána špiním, mam nasadení Duphaston 2x1, Cyclomine3x1 aj Ascorutin 2x1....Poobede to bolo už viac hnedé, ráno svetlo hnedé až červenohnedé. Bolesti nemám, nie je to čerstvá krv, no pre istotu som išla na pohotovosť, kde ma pozrel vaginálnym sonom a povedal,že nevidí vôbec nič....ani gestačný vačok, ani nič iné, vraj mimomaternicové tehotenstvo to nie je, ale že som mohla bud potratiť, alebo je to ešte veľmi krátke tehotenstvo a preto nevidno nič...stresujem, snažím sa myslieť v pohode, ale hnedý výtok plus to,že nevidel nič na sone....otrasny pocit....v pondelok idem k svojmu obvodnemu lekarovi, snad on uvidí na sone opať niečo, ako videl teraz v pondelok, vravel, ze ma 7,5mm a sedí na 4-5tt a o tyzden kontrola.....mala niektora podobne, ze nebolo vidno este v 5tt nič??? a o par dni uz ano....potreujem len trosku ukludnit....dakujem....

babyttcirl
8. nov 2019

@mamkakvanka ja ked som mala 4 biochemicke tehu tak nic nevideli v 5tt vobec.. ale hansom o to prisla do tyzdna.. dufam ze to nebude tvoj pribeh

mamkakvanka
autor
8. nov 2019

@babyttcirl ja biochemické určite nebudem mať, pretože ja som mala nielen pozitívne testy, ale bola aj u gynekologa, ktorý mi tehotenstvo potvrdil, videl gestačný vačok, ktorý mal 7,5 mm, taktiež mi teraz na pohotovosti povedal dr, ze mam endometrium 12mm, ciže tehotná určite som, len som asi len príliž nízky týžden...aj ked by som mala byt podla MS 8tt, ovulku som mala 1.10. cize by to aj sedelo na ten cca 5tt podla HCG co mi brali u gyndoša a aj potvrdili na cca 5tt....

alojzova
9. nov 2019

@mamkakvanka ahoj mala som to rovnaké bola som u dokiho keď som bolav 5tt nič nevidel aj tsetki tehotenske testy visli pozitívne a povedal že tam nič nevidí kontrola o dva týždne a už všetko dobré videl určite to bude aj tvoj pripsd

katkaba1
9. nov 2019

Ahoj, mne tie vypočty akosi nesedia - ja som mala poslednu MS 6.10. a ovulaciu 19.10. a zajtra budem 5tt+0. Ked si mala ovulaciu 1.10. tak mi akosi Tvoje vypočty tyždňov nevychadzajú.
Hcg si mala aké? Mne bral hcg v 4tt+2 a bolo 1025UI. Ty by si mala mať teda o dost vyššie už.
Každopadne držim palce aby to dobre dopadlo ❣

xxml
10. nov 2019

Ahojte baby,
Chcem sa opýtať... V pondelok som bola na vyšetrení keď, e mi mešká menštruácia a mam nepravidelný cyklus sestrička mi zobrala krv(HCG) Vyšiel pozitívny ale veľmi nízky povedala ze mam prísť o dva týždne že teraz tam ni ahoj neuvidíme keďže by mi to ani tehu test neukázal že som tehu, ešte predtým mi spomínala dačo o mimomaternicovom tehotenstve. V sobotu som mala menšie kŕče keďže už mám doma dieťa tak som si myslela ze maternica sa mi posúva nebrala som to tak tragicky ale šla som na WC a začala som krvacat Bola som na pohotovosti ten doktor mi spravil sono a nevidel žiaden plod krvacam dodnes neviem co mam robiť ak mali ste už dačo podobne?

A poslednú menštruáciu som mala 21.09. A do teraz nič

katarina221990
12. nov 2019

Zažila som si toto iste špinenie až krv dostala som duphaston nebolo nič vidieť len taky nikde nič zobrali hcg kde sa potvrdilo potom ešte raz kontrolny odber. Ani po druhom od ére nebolo iste bolo síce vidieť ze tam niečo je ale nie plod ani žĺtkovy. Potom som začala krvácať troska viac od kontrolní ubehli 2dni a už bol vydiet žĺtkovy vak. Tam to ide už potom rýchlo netreba stresovat

anonim1306
24. nov 2019

Ahojte babulky. Prosím o radu povzbudenie alebo aj nádej.
Som po ET ktorý prebehol 5.11. odber na hcg 19.11s pozitívnym vysledkom. Podľa všetkého by som mala byť v 5tt a začala som špiniť . Je to hnedý výtok ako keby v ňom boli zrnká piesku. Zatiaľ som nekrvacala. Občas ma pichne do ľavého vaječníku. Beriem estrimax 3x denne picham si prolutex ráno a večer vkladám do pošvy progesterón. Ako mi začal výtok dr z kliniky mi nasadila Ascutin 3xdenne. Po 3 dňoch výtok pretrváva chvíľkami slabo len na papieri občas silnejší aj na intimke. S dr som komunikovala a povedala mi že pokiaľ sa neobjavy krv že hnedý výtok je ok že mám ležať a užívať lieky. Prosím vás mali ste to aj vy? Prešlo vám to?

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre