5 týždeň tehotenstva a milovanie

lllucia
5. apr 2012

Ahojte..
v sobotu som testovala - tri vyšli pozitívne - potešili sme sa veľmi.. ale - v nedeľu sme mali pohlavný styk a trochu som po ňom krvácala - teda bolo to skôr ružové ako červené..
neviem, čo si mám o tom myslieť.. prosím, poraďte..
k lekárovi na potvrdenie tehotenstva idem 12.4.

lllucia
autor
13. apr 2012

@zimmi na 7tt by bolo maličké.. asi to bude tak ako píšeš podľa seba - 4 - 5 tt
moje malo včera 6mm a som 6tt + 4

dudduli
13. apr 2012

@lllucia mám za sebou dve tehotenstvá a zle mi nebolo ani raz. keby mi nerástlo bruško ani by som nevedela že som tehotná,takže buď rada,že ti nič nieje.možno ani nebude.🙂

lllucia
autor
13. apr 2012

@dudduli toto závidiím.. 🙂 ja zatiaľ prežívam svoje prvé tehu -teším sa a užívam si to.. začalo mi bývať trochu zle - počas celého dňa, uvidíme ako to pojde ďalej 🙂

zimmi
13. apr 2012

Ahoj Lucka. Tak to je fakt rozdiel, to nemoze byt u mna 7 tt ani zdaleka. aj tak sa tesim. Ani mne zatial nebyva zle, ale dost ma boli brucho a prsia. A vyhodili sa mi pupaciky horsie ako v puberte 🙂 Robil ti doktor aj nejake vysetrenia okrem sona? Mne nic, cakala som ze mi aspon krv zoberie alebo nieco.

ivet_ivetka
28. júl 2012

ahojte 🙂 tak ako baby, môže sa aj v týchto prvých týždňoch sexíkovať, či sa neodporúča ? ja to ešte nemám ani potvrdené od Dr. , iba mi vyšli pozitívne 3 testy , ale necítim sa zle, a podľa tehotenskej kalkulačky na nete by to mal byť 5 týždeň, tak aby sme milovaním náhodou neuškodili miminku..... 😒

brcko38
7. aug 2012

@lllucia
Neboj ja som bola dnes u gynekologa a som sa pytala a on povedal ze je to ok.Ale zas nie vela....

nika1368
8. aug 2012

baby prosim poradte mi aka ma byt bazalna teplota v tehotenstve?

kikaneu
8. aug 2012

@ivet_ivetka aj mne povedala lekárka, že ak sa cítim fajn, tak pokojne môžeme, ale opatrne a ak by ma čokoľvek bolelo máme prestať....

petruska1212
10. máj 2013

ahojte baby ja som mala vcera s manzelom sex. a som v 4.tyzdni, ale nespinila som,. bude to OK? bolo to vsetko jemne, ziadne prudke pohyby....

weru3ka
14. máj 2013

@zimmi ahoj mozes mi poradit prosim ta meska mi 7 dni test pozitivny hura ale neviem kedy mam ist gynekologicke? uz teraz?:dakujem nikde som to nenalsa

tiumen
14. máj 2013

@weru3ka ešte je skoro. Ja som bola prvy krat v necelom 3tt a bol tam len vačok. Potom som bola 5tt+5 a už bilo aj srdiečko 😉

weru3ka
14. máj 2013

tak kedy je vhodne ist? piatok tto bude 9 dni odkedy som mala dostat...teraz mozem byt cca v polovici 3tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre