Aké boli vaše prvé príznaky a kedy začali?

julka97646
28. aug 2019

Ahojte tehuľky 😉 ... Ake ste mali prvé tehotenske príznaky??? A kedy vám začali???... Poďme si pripomenúť tie ten moment keď sme sa pozreli na test z dvoma čiarkami 😉... Tak ideme na to maminky....

nikita34
28. aug 2019

@julka97646 Ahoj tak mne začali prvé príznaky na svadobnej ceste 🙂 To som ale netušila, že by som tehotná mohla byť 🙂 Bola som strašne ospalá a unavená, nikam som nechcela ísť a pár dní som prevracala a keď sme sa vrátili poslala som muža kúpiť test a boli dve čiarky 🥳

exotka444
28. aug 2019

Zistila som ze som tehotná asi v 6 tt a prvé príznaky prišli tak v 8 tt kedy mi nič nechutilo. A len by som spala a spala. Do takého 14 tt som mala žalúdok na vode resp ani ta voda mi nechutila 😃 mala som problém ju prehltnúť ale už sme v 20 a užívame si 😊

laury77
28. aug 2019

Ja som vôbec nevedela o tom, že som tehotná. 😀 Ale ako prvé príznaky mi začali asi v 9-10tt mala som veľmi nízky krvný tlak a tak som chcela iba spať a spať 😥 Naštastie na vracanie mi ani raz nebolo, a aj všetky jedlá mi chutili. 😊

miskahryzka333
28. aug 2019

@julka97646 prvy priznak ze neprisla mrcha ,urobila test kolajnice ako svet a potom len zle a zle do 20tt som len vracala a zle mi bolo

sonnenshein
28. aug 2019

Pri prvom ziadne, len neprisla MS
Pri dcere este 2x prisla, takze som do cca 9tt netusila, ze som tehotna (syn mal 9 mesiacov), a potom som zacala nonstop zvracat
Pri fazulke ktora zatial nevieme co je som zacala mat velke bolesti prsnikov uz tyzden po oplodneni, a v 5tt sa pridali nevolnosti a velmi vyberavy jedalnicek 😀

alexandra1995
28. aug 2019

Ja som zistila 4 dní pred menštruáciou. Sama sebe som sa nepozdávala čo sa týka chuti na jedlo. Stále som jedla ošupanú cibuľu ani som ju nekrajala. Pred tehotenstvom som mala dosť problémy so žalúdkom nemohla som hoc čo zjesť - mastné, tatárska, vyprážané. Keď som to zjedla hneď som mala pokazený žalúdok (problém trval asi 2 roky). Akonáhle som otehotnela mohla som úplne úplne všetko a nič mi nebolo. Našťastie to trvá do dnes musím zakopať. Zvracať som nezvracala za celé tehotenstvo ani raz. Zle mi nebývalo len raz pred vianocami v obchodnom centre lebo strašne vydýchaný vzduch bol 🤨 Na čo však nezabudnem je to, ako príšerné mi páchli ľudia. Každého jedného som cítila. Spomínam si aj na to, že som bola strašne akčná a chcela som všetko prerábať, zariaďovanť. Ale krásne obdobie a krásne spomienky♥️

julka97646
autor
28. aug 2019

Baby to je úplne super ❤❤😉😉

mirka3169
28. aug 2019

@julka97646 schudla som 4 kg, nechutilo mi jest, dostala som horúčky. A test som si robila ešte pred meškaním, lebo intuícia 🙃

miskamia1
29. aug 2019

Ahoj, tak mne prvé príznaky začali 2 mesiace pred svadbou, týždeň pred statnicami 😀 ani som si nevšimla, že mi 5 dni meškala MS, len ma začali trosku boliet prsia. Ako som urobila štátnice, opadol stres, som si uvedomila, že nemám MS, urobila som si test, a tam dve čiarky 😀
Skoro ma prevrátilo - lebo som vedela, ze o dva mesiace svadba, tak to prišlo skôr.
Ale príznaky nemám doteraz a to som 33tt.... jediný príznak počas tehotenstva bolo tvrdnutie bruška, bolesti v podbrušku v prvom trimestri a teraz v treťom trimestri mi opuchli nohy a ruky, inak vôbec nič ☺️☺️☺️ Žiadne nevoľnosti, bolesti, nepríjemnosti.
Svadbu som si užila, tancovala som do pól ôsmej ráno 😅
Čaká ma posledných 7 týždňov, tak hádam to pôjde rýchlo 😛

julka97646
autor
29. aug 2019

@miskamia1 drzim palce nech ste obaja zdravý a som rada že si si užila svadbu tak ako máš a nie na záchode 😉

miskamia1
29. aug 2019

@julka97646 ďakujem, si veľmi mila ☺️ Aj ty čakáš bábätko?

julka97646
autor
29. aug 2019

No čakala som potratila som 12tt

dolce_principessa
29. aug 2019

take iste ako pms...

veverka5889
31. aug 2019

Ahoj, ja jsem se citila zvláštně uz od ovulace, bolelo me v podbrusku jako bych mela dostat mesicky, ovulace proběhla v čtvrtek a v neděli silne píchání v podbrusku jednorázové ale pocit jakoby mela dojit mentruace jsem mela furt. Na dalsi víkend zase píchání... No a na dalsi víkend meli dojit měsíčky ale ja to nevydrzela a dva dny pred ocekavanou menstruaci jsem si udelala test a byla tam slaba carka, mesicky nedosli a ja jsem byla šťastná. Ale potvrzuji že ja jsem to tak nejak citila hned od zacatku....

migifie
31. aug 2019

Výsledky vyhľadávania pre slovo “Bol januar,do prace som vstavala o 5.30,takže som si myslela,ze ta unava je tmou a zimou,potom mi meskala menstruacia,spravila som si test a boli tam 2 intenzivne zafarbene ciarky. Potom som sla ku lekarke,ona mi to potvrdila,ale to som bola len v 5tom tyzdni,tak som tam sla opat a boli tam 2 ❤❤ ,nasledne zacala nevolnost a NUTNOSŤ jedenia kazde 2 hodiny,lebo kebyze nie,tak mi bolo este horsie,nizky tlak...preslo to,potom nastali ine komplikacie,lebo 👶👶...ale teraz sa na ne velmi tesime...”

trojnasobnamama
5. sep 2019

Pri prvej dcére som začala mať citlivé bradavky a vynechal menzes samozrejme,pri druhejtlak v podbrušku a citlivé bradavky a pri tretej ,časté cikanie,tlak v podbrušku 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre