Bolest kĺbov na prstoch, kolenách a členkoch v 7 tt
Ahojte,
Som v 7tt a posledne dni ma celkom bolia vyssie spomenute klby- ked krajam ma to boli, pohare mi idu tazko otvorit, a clenky ani nehovorim.
Moze to suvisiet s tehotenstvom?
Ahojte,
Som v 7tt a posledne dni ma celkom bolia vyssie spomenute klby- ked krajam ma to boli, pohare mi idu tazko otvorit, a clenky ani nehovorim.
Moze to suvisiet s tehotenstvom?
@nevludna moja mama to mala, ked ma cakala. Bol to prejav anemie. Urcite to treba povedat na poradni a vyziadat si krvny obraz.