Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesť panvy v 8 týždni

sasavi
31. okt 2012

Baby prosim poradte.poobede som bola nakupovat v obchode a odvtedy ma zacala boliet panva.pri vstavani a pri chodeni mam dost silnu bolest.som 8.tt, doktorom potvrdene, vsetko ok.mali ste nieco take?mam sa znepokojovat?

monyccka
31. okt 2012

Panva sa zacina roztahovat. Niektore zeny o tom ani nevedia pocas celeho tehu, niektore trpia bolestami az do porodu a potom vlastne opat, ked sa panva stahuje.. Je to fyziologicka priprava na prechod dietatka porodnymi cestami, znepokojujuce to nie je, len nie vzdy prijemne. Casto to boli prave po fyzickej namahe, dlhsej chodzi, castom zohynani, chodeni po schodoch atd.. Prajem co najmenej bolesti a bezproblemove tehu 🙂

monyccka
31. okt 2012
anjelicek26
31. okt 2012

@sasavi - niektorym zenam hormony pracuju rychlejsie a panva sa rozchadza rychlejsie ako by mala, ak ta to fakt boli, mal b to vidiet ortoped - myslim polozenie klbov a podobne, mozno tam nejaky nalez je, co ti doteraz nevadil.

sasavi
autor
31. okt 2012

@anjelicek26 ok, pockam a uvidim co sa bude diat zajtra a keby to neprechadzalo tak behnem dokymu.

sasavi
autor
31. okt 2012

@monyccka dakujem.toto som sa docitala aj na nete, ale pisu len o poslednom trimestri.v takomto skorom stadiu som nic nenasla

ematko29
24. nov 2012

ahoj ja som to mala asi od 12 týždna ,potom to prešlo aasi každý druhý mesiac opakovalo,ortopéd nič nezistil..bábo sa narodilo v termíne azdravé

Tu začni písať odpoveď...

Odošli