Bolesť žalúdka v 1. trimestri

dibaby
17. máj 2023

Ahojte baby. Chcem sa spýtať, či je normálna neskutočná bolesť žalúdka. Som v 5-6tt. Nevraciam, len mi vadia pachy a vie mi aj z nich bývať dosť ťažko od žalúdka. A tiež keď niečo malé zjem. Nemôžem teda poriadne sa najesť, lebo keď niečo zjem automaticky mi je zle a tak je to jedine jedlo dňa. Je to normálne prosím? Pichlava bolesť mi razí až do krížov😢

melaniiiiia
17. máj 2023

@dibaby ahoj 🙂 ja zatiaľ nevraciam, ale žalúdok ma tiež strašne bolí. Pichľavú bolesť do krížov nemám, na to by si sa mohla radšej asi doktorky opýtať.

lenuliatkotn
17. máj 2023

@dibaby ja som 6tt a je mi tak isto 😁 len k tomu celému ma bolí telo od pása dole , panva , kríže, kĺby, podbruško 😵‍💫

dibaby
autor
17. máj 2023

@lenuliatkotn to podbruško neskutočne aj mňa bolieva. Stále mám pocit, akoby mám dostať. A mávam z toho aj dosť strach celkom. Držím ti palce nech to zvládneš a ostatne mesiace nech je lepšie 😄😊

zaphyra
17. máj 2023

Hej sialene nevolnosti a nemožnosť čokoľvek zjest si dobre pamatam 🤣 mavala som obdobia ktore sa striedali, niektore dni som mohla napr jest iba biele rozky s niecim, ziadne ine pecivo som nemohla ani cítiť, potom zas prisla ovocna vlna, za nou zas dalsia 🤣 zle mi bolo nonstop od rana do vecera. Teraz zacinam 22.tyzden a nepoteším ta, zle mi byva stále 🤣 aj ked musim povedat ze to uz nie je take strasne ako bolo, trosku to ustupilo asi v 15.tyzdni,prestala mi smrdiet chladnicka a uz nie som taka strasne precitlivela na vsetky vone a pachy. No... Poviem ti tak, od kedy som tehotna, tak som sa poriadne schuti nenajedla 🤣

katuskacicuska
17. máj 2023

Môžem sa opýtať kedy ti vyšiel termín pôrodu? Ja ešte neviem, a asi tiež som v 6tt , len si to nemám ako vyrátať lebo menzes nemám.. vlastne 30.4 mi vyšiel digi, 2-3

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre