Bolesti v podbrušku v 2-3 týždni tehotenstva

elisella
2. dec 2019

Dievcata ,chcem sa vas opytat .som cca 2.3 tyzden tehotenstva a semtam cez den mam bolest ako menstruacna trva iba chvilku a potom to prestane,moze tam byt nejaky problem?alebo to tak ma byt? potratila som 4 roky dozadu ,ale vtedy som nepostrehla nieco take.Dakujem za radu

evkamotka
2. dec 2019

Ja som take pocity mavala pri oboch tehotenstvach

elisella
autor
2. dec 2019

@evkamotka ano uz som sa zlakla ci to je nieco vazne.zajtra uz budem mat vysledky krvy,tak som zvedava co povie pan doktor

merien259
2. dec 2019

@elisella ahoj áno je to normálne ja som teraz v 4tt a tiež mam také ako keby menštruačné bolesti

elisella
autor
2. dec 2019

@merien259 ja som cca treti zajtra budem vediet kolko presne lebo pan doktro este tam nic nevidel

merien259
2. dec 2019

@elisella ja som ešte ani u lekára nebola.... Veľmi som nedočkava ale musím počkať a pôjdem až tak za dva týždne

elisella
autor
2. dec 2019

@merien259 ja som uz bola radsej ked som si zbadala dve ciarky,kedze som uz potratila tak nebudem riskovat

merien259
2. dec 2019

@elisella ja som tiež potratila už dvakrat

supucka
2. dec 2019

Ahojte aj ja som asi v treťom týždni.... V stredu idem na gyndu..... A tiež ma bolia kríze aj v podbrušku.... Čakám tretie po 10 rokoch a cítim sa ako neskusena tehulka s prvým babom.. Ale tie bolesti sú ok ☺️☺️☺️☺️

merien259
2. dec 2019

@supucka jeej my tiež čakáme tretie... Ze stalo sa 🤭😁😁

supucka
2. dec 2019

@merien259 my sme plánovali... Ja som 7rokov brala antikoncepciu.Koncom októbra som prestala a v novembri.,presne viem 13.11hned na prvý šup sa podarilo... Nemôžem tomu uveriť ale som strašne šťastná ☺️☺️

merien259
2. dec 2019

@supucka tak teda blahoželám.... Môj manžel vôbec nechcel tretie ja som mala vždy problém otehotnieť tak sme ani nerátali s tým ze sa to stane.... Ale tak vyššia moc.... Ja viem tiež presne kedy 11.11

supucka
2. dec 2019

@merien259 presne... Aj ja blahozelam vám kedy ti test ukázal že si tehotná? ... A aké máš veľké deti prvé 2?

merien259
2. dec 2019

@supucka minulý týždeň vo štvrtok mi vyšli dve Ciarky dva dni pred MS.. Dcéra má 7, syn 3.... Obe deti sú narodené v auguste a ak toto malé vydrží až do konca tiež bude augustové 😁😁

supucka
2. dec 2019

@merien259 😁😁😁😁aj mne vo štvrtok.... Čudujem sa ze tak skoro.. Ja mam 11 ročnú dcéru... Teda tá bude mať v stredu narodky a 9 ročnú a tá je 30 júla... Takže aj toto by malo byt teda letné. 😉

merien259
2. dec 2019

@supucka tak sme na to rovnako s testami kedy ideš k lekárovi?

supucka
2. dec 2019

@merien259 4.12 v stredu...... Teraz pozerám ze ešte aj torty pecies a aj ja 😁😁😁😁haluz

merien259
2. dec 2019

@supucka není to skoro ja plánujem až za dva týždne

merien259
2. dec 2019

@supucka tak to je isto že haluz 🤭

supucka
2. dec 2019

@merien259 ja žijem v Rakúsku a netuším ako to tu chodí obe deti sú narodené na sk... Takže ... Volala som v piatok 29.11a povedala ze som mala pozitivny test a objednali ma na 4.12

supucka
2. dec 2019

@merien259 aaaa... Koľko máš rokov ak môžem vedieť?

merien259
2. dec 2019

@supucka jaaaj že takto.... 30 som mala nedávno a ty

supucka
2. dec 2019

@merien259 😂😂😂😂😂😂ja mám tiež 30 v januári 31 🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣

merien259
2. dec 2019

@supucka no pekne jedna haluz za druhou 🤣🤣🤭😁

supucka
2. dec 2019

@merien259 ozaj... Nebyvas nafuknuta? Plyny atď... Ja mam pocit ze explodujem

elisella
autor
3. dec 2019

@supucka zatial nie pohoda som este len v prvom trimestr
I
@supucka

elisella
autor
3. dec 2019

@merien259 n8esom sama asp9n t8ez to nieje nic prijemne ked zena potrati a.musi sa ist vycistit

merien259
3. dec 2019

@supucka občas áno je to nepríjemné

merien259
3. dec 2019

@elisella je nás tu veľa takých

supucka
4. dec 2019
supucka
4. dec 2019

Tak baby dnes som bola u lekára... To zakruzkovane je miniatúrny človiečik a tá čierna škvrna nejaká zrazenina.... Musím brat nejaké lieky a vitamíny... 16.12 znova kontrola

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre