Bolesti v podbrušku v 2-3 týždni tehotenstva

elisella
2. dec 2019

Dievcata ,chcem sa vas opytat .som cca 2.3 tyzden tehotenstva a semtam cez den mam bolest ako menstruacna trva iba chvilku a potom to prestane,moze tam byt nejaky problem?alebo to tak ma byt? potratila som 4 roky dozadu ,ale vtedy som nepostrehla nieco take.Dakujem za radu

elisella
autor
4. dec 2019

@supucka ja to mam takto.vcera som bola . U lekar
A kontrola v uyorok

merien259
4. dec 2019

@supucka jeeej blahoželám

supucka
4. dec 2019

@merien259 ďakujem... Len mám strach koli tej zrazenine.... Ty ideš kedy k lekárovi?

merien259
4. dec 2019

@supucka budúci týždeň chcem ísť... Ja som si našla niečo v prsníku ale tak dúfam ze to bude iba zdurena mliečna žľaza... K tej zrazenina Dr. Nič nepovedal/a

supucka
4. dec 2019

@merien259 povedal, že nemám dvíhať nič ťažké a ze sa mam šetriť a by v kľude

merien259
4. dec 2019

@supucka aha hmm zaujímavé že nič viac

supucka
4. dec 2019

@merien259 no 16.12 idem na kontrolu

merien259
4. dec 2019

@supucka myslíš ze potom to tam už nebude? Ci?

supucka
4. dec 2019

@merien259 ja neviem.... Mam strach

julinkazanova
5. dec 2019

@elisella ahoj ja som v 13tt a tiež to mávam mne Dr povedala ze to sa Maternica roztahuje tak z toho si tie bolesti a mávam ich odkedy viem ze som tehotná

supucka
5. dec 2019

@julinkazanov. Čakáš druhé?

julinkazanova
5. dec 2019

@supucka ano

merien259
5. dec 2019

@supucka a možno že to naozaj nebude nič vazne

merien259
5. dec 2019

@julinkazanova ahoj mávaš aj bolestive prsia ci?

merien259
5. dec 2019

@elisella ahoj povedal ti Dr. Aj v ktorom si TT?

supucka
5. dec 2019

@merien259 no čítala som veľa v inej diskusii o tom lieku, čo mi doktor predpísal, vola sa utrogestan, že to užíva veľa tehuliek

merien259
5. dec 2019

@supucka a to není niečo podobné ako duphaston na udržanie plodu?

supucka
5. dec 2019

@merien259 asi áno..... Nič podobné som nikdy nebrala... Predpisuje sa aj pri bolestivej menštruácii

merien259
5. dec 2019

@supucka tak to bude ono... A možno aj na tu zrazenina.... Máš nejaké príznaky ako bolest pŕs časté močenie atď.?

supucka
5. dec 2019

@merien259 áno bradavky citlivé a už chodím častejsie cikat.... A nafuknuta som a ty?

merien259
5. dec 2019

@supucka ja tiež tak.. A koľko si teda tehotná v ktorom TT?

supucka
5. dec 2019

@merien259 3tyzden.... Ja som doktorovi povedala ze presne viem kedy som otehotnela.., a on ze no to musím ja posúdiť.... A potom som mu povedala dátum. 13.11 a on ze áno mam pravdu... Takže tak... Ja som to od poslednej menštruácie nemohla počítať lebo tú som mala 3-6 októbra

merien259
5. dec 2019

@supucka čiže máš nepravidelnú hej?

supucka
5. dec 2019

@merien259 no... Ja som brala antikoncepciu.. Ale aj pri nej mi sem tam neprišla a gynekológ mi povedal ze to je normálne, čiže som to brala úplne normálne ze som nedostala v novembri..... Celý október som brala ale potom sme sa rozhodli ze chceme tretie... Čiže už som nezacala nové balenie... 2 týždne som bola bez a ešte som mužovi povedala ze mám ovulaciu že pome na to 😉☺️😁... No a ono sa to aj hneď na prvý šup podarilo 😉☺️😁

merien259
5. dec 2019

@supucka to je super keď sa vám hneď po antike za darilo.... Lebo viem ze je problém hneď ostať tehu

julinkazanova
6. dec 2019

@merien259 ahoj áno áno aj to mávam hlavne keď dám dole podprsenku tak idem zomrieť 😂🤭

supucka
6. dec 2019

@merien259 ja som všade čítala, že práveže po anti je ľahšie otehotnieť, odporúča sa aj tým co s tým majú problém... Ale zas, každá to má inak....

merien259
6. dec 2019

@supucka moja švagriná brala antiku a žiaľ potratila že to trvá dlho kým to všetko začne fungovat

merien259
6. dec 2019

@julinkazanova tak nie som sama👍😁

supucka
6. dec 2019

@merien259 to mi je ľúto.... No dúfam že my to vydržíme do úspešného konca

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre