Bruško v 12. týždni

jaerko
25. feb 2016

Ahojte som V 12 tt a zaujmali by ma vaše odpovede na moje brusko.. Neviem či som len taká "tlsta" :D alebo už to môžem pripisovať k tehotenskemu brušku 🙂 mne sa to zdá skôr ako také tlstučkejšie a zakryvam ho lebo cez tielko ho dosť vidno.. Čo si myslíte vy? 🙂 A niesom nafuknuta lebo ho mám takéto stále 🙂

lilianna1988
25. feb 2016

@jaerko ahoj podla mna nieco na pol ceste😊ja mam podobne a som len v 10tt

pribinak
25. feb 2016

Ehm, akoze co vlastne riešiš?

juhseverzapad
25. feb 2016

A vieš, že za 9 mesiacov si nebudeš vidieť na prsty na nohách a to obrie brucho nezakryješ ani kabátom?

moni244
25. feb 2016

Si tehotna, co si cakala, ze budes ako modelka? Mam pre teba zlu spravu, bude to este horsie

jaerko
autor
25. feb 2016

To je podľa teba zlá správa?? :D...
@moni244

jaerko
autor
25. feb 2016

@juhseverzapad no za deväť mesiacov už budem mať bábo pri sebe.. 🙂

moni244
25. feb 2016

@jaerko no podla toho, ako riesis 12tt, tak pre teba urcite

nela6
25. feb 2016

@jaerko prve mi rastlo podbrusko, vyzera to ok :D ja som vzdy mala pocit ze na zaciatku istej doby narastie a potom sa tak drzi, dorasti do neho dieta a ide sa dalej, dalsie centimetre 😀

jaerko
autor
25. feb 2016

Zle si pochopila ako riešim 12 tt takže asi tak K tvojmu komentáru že to bude zlá správa :D
@moni244

jaerko
autor
25. feb 2016

@nela6 A V kolkatom cca týždni ti začalo rast podbrusko? 🙂

juhseverzapad
25. feb 2016

@jaerko To je pravda, ale stále platí, že budeš ako hroch. 🙂 A po pôrode to tiež nieje bohviečo.

scrabble
25. feb 2016

No myslím že tvoje bruško je tak akurát na to že už končíš prvý trimester.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misaelka
25. feb 2016

boze baby ake ste protivne... ja som riesila tiez stale brusko, no a co? prave prezivam moje prve tehu tak sa z toho tesim...neviem naco riesite ci su to blbosti... tak ju to bavi boze...
@jaerko ako pisu baby najprv rastie podbrusko a potom aj ostatne 🙂 este to nie je uplne tehu brusko ale za chvilu bude, porovnaj si tuto fotku s bruskom v 15tt a 20tt a uvidis rozdiel 😎

juhseverzapad
25. feb 2016

@misaelka Tak, keď sa z neho teší prečo ho zakrýva? Prečo rozmýšľa nad tým,či je tlstá? Ja som chudšia od nej po 3 deťoch a nevešiam to na net.

jaerko
autor
25. feb 2016

@misaelka vďaka ti a porovnám určite :D veď sa tu roculuju jak staré baby, na internete každý macher 🙂

juhseverzapad
25. feb 2016

@jaerko Kto ti je starý, ty nevyzreté sopľa. ako môžeš niečo také tvrdiť, keď tu nikoho nepoznáš.

misaelka
25. feb 2016

@jaerko ries si tieto veci v skupinkach terminovych tu dostanes akurat sprda 😉

misel0806
25. feb 2016

@jaerko pekne vykukajuce brusko nezakryvaj ho tes sa. Nie si vobec tlsta. Este do septembra bude jak balonik😀😀

jaerko
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nela6
25. feb 2016

@jaerko asi ako tebe, cca 10/12tt, dole mala bublinka a uz sa nedali nosit normalne rifle :D

misaelka
25. feb 2016

@jaerko
@juhseverzapad baby skludnite hormon 🙄

juhseverzapad
25. feb 2016

@jaerko Nikto si ego nezvyšuje, to ty si tu ideš niečo dokazovať v 12tt 😉 A podľa tvojej odpovedi si naozaj decko.

juhseverzapad
25. feb 2016

@misaelka Ja som v poho. 🙂

jaerko
autor
25. feb 2016

@juhseverzapad ja som decko A ty máš IQ hupacieho koníka lebo ani nevieš čo pojem slovíčka "jako".. A ja sa tu nejdem s tebou hádať tak buď taká laskyplná a už mi to tu nekomentuj ;) papa

lavinis
25. feb 2016

toto sa treba pýtať na fóre? 😀

juhseverzapad
25. feb 2016

@jaerko Ja sa s tebou nehádam, ale nemám rada keď niekto začne niekoho urážať. Ni-ha-ha 😀

natalka13
25. feb 2016

Si tlsta , v 12t nieje nic vidno a mas slovnik na urovni pristavneho robosa.

moni244
25. feb 2016

@jaerko no krasne sa vyjadrujes, fakt nadhera

mihula
25. feb 2016

@jaerko pane boze,preco sa priroda dovoli rozmnazovat takymto ludom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre