Častý spánok v tehotenstve

angie_l
18. jún 2017

Som na úplnom začiatku cca v 4 týždni ale to jak stále spím a som stále unavena je až neskutočne predtým som stále cvičila mala veľa energie teraz ani nezvlassm toľko cvičiť radšej doma spím zobudím sa niečo porobim a zase idem spat v práci som stále unavena

veroni91
18. jún 2017

Je to normalne 🙂 ja som v prvom trimestri tiez vkuse iba spala. Z roboty som prisla o 6., najedla sa a isla spat. Par krat som si aj zobrala pol dna volna poobede lebo som fyzicky nezvladala byt v robote a prisla som domov a spala som cele poobedie, najedla sa a potom som zase spala celu noc. 🙂 ale v druhom trimestri to prestalo, a teraz som rada ak sa mi podari spat 4 hodiny vkuse lebo sa vkuse v noci zobudzam a neviem zaspat. 😅

katkakovac
18. jún 2017

Ja som do cca 6.mesiaca len spala. Byvalo mi neskutocne zle a pomahla mi len spanok a horuce kupele. Tehotenstvo je pre telo obrovska zataz. Treba mu dopriat, co potrebuje.

zuzana90m
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
18. jún 2017

ja som takéto stavy mala pri 2 a 4 tehu. Tiež som bola unavená, len som driemala kade som chodila, nič sa mi nechcelo....ak môžeš polež si, oddýchni, pospi po čase sa to zmení, je to len začiatok tehu.... A ešte každé tehu je iné, inak sa môže prejavovať...moja skúsenosť že detičky sa podobajú ak je aj veľmi podobné tehotenstvo s rovnakými príznakmi....

jankes
18. jún 2017

Ja som bola tehotná doma bez zamestnania, takže som spala kedy sa mi chcelo. A poviem ti, že som vydržala hore tak 2 hodky a spala som znova. Ako bábätko. Strašne som bola unavená. Pri prvom mi bola hrozna zima a tiež som dosť často spala. Tak cca do 4-5 mesiaca. Potom sa to zlepšilo. Ale zakaždým som si povedala, že prečo by som si neľahla, keď sa potom nevyspim. 😘 tak to nerieš a ľahni si, kedy môžeš

natalushka
18. jún 2017

Ja som tiez mala spavu nemoc😝asi ako vsetky maminy..je to uplne normalne..az spatne som si uvedomila,ze som bola fakt ako novorodenec..navyse mi byvalo strasne zle,neznasam tie stavy a jedine co sa dalo prezit bolo nehybat sa..takze moj pphyb bol prve 3mesiace obmedzeny len na chodenie na wc,do chladnicky-aj to som jedla len rozok so sunkou,aj to uz v leze😂proste des..ale tak je to obrovska zmena,obrovska zataz pre telo,deje sa toho strasne vela za kratku dobu..je to normalna rekacia..neboj,prejde to..s laskou nudes spomynat ma prespane dni,ked ku koncu tehu nebudes moct spat😝drz sa

marty_4
19. jún 2017

spava nemoc je u maminiek celkom beznym javom, z toho by som si nic nerobila. podla mna sa skor ci neskor ukaze u kazdej nastavajucej maminky. niektore si nou prejdu hned na zaciatku a ine zas az na konci tehu, no povedala by som, ze je to este ten prijemnejsi jav.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre