Celkové nechutenstvo, no najmā k vode v 9tt, čo mám piť?

kattyy3
17. sep 2019

Ahojte babulky prosim Vas mate aj vy neskutocne nechutenstvo na jedlo no jest musite lebo na lacno je ten pocit este horsi? Moj najvacsi problem je tekutina vzdy som pila iba vodu no teraz mi je z nej zle co pijete vy? Som v 9t no pri synovi to uz v tomto case prechadzalo ale tento krat je vsetko ine a tazsie to zvladam uz som fakt zabudla aky je ten zaciatok tazky a brucho mam uz teraz kazdy vecer nafuknute ako v 4 mesiaci ...

exotka444
17. sep 2019

Ja som tiež nemohla vodu čistú ani cítiť. Tak som si robila do dzbanu vodu s citrónom to som dokázala vypiť 🙂

majusska202
17. sep 2019

@kattyy3 ja som prevracala 9 mesiaov vždy som pila len vodu od tehotenstva sa jej ani nedotlnem ostalo mi to že mi je s nej zle. Ja som pila minerálly a keďže som veľa vracala tak mne na žalúdok dobre pepsi robila

tomcimka
17. sep 2019

akokeby som čítala o sebe🙄.Ja nie som schopná ani chladničku otvoriť, ani na chlieb sa pozrieť. A s vodou to iste-ani nabrať do pohára. Neskutočne ma napína, už ma s toho neskutočne bolí brucho a palí záha. V každej miestnosti musím mať nádobu ak by som nestihla do kúpeľne a to mám jednoizbák 😣. Dr. mi dal čapíky Torecan no keď som prečítala leták a najmä nežiaduce účinky, tak radšej budem trpieť ako Spasiteľ 😭

ludmilka2407
17. sep 2019

Z cistej vody bolo aj mne zle. Skus nejake ochutene neperlive, prip.roiboos caj, vodu s citronom, dzus.

ludkka0407
17. sep 2019

Cistu vodu som nemohla asi tak do 4teho mesiaca pri druhom tehotenstve.takze prve mesiace som pila dzus a caj,ale aj tam som musela najst taky,co sa mi z neho nezdvihal zaludok😃takze som testovala.a to ja milujem cistu vodu z vodovodu.takze za mna,dzusy (u mna cim trpkejsi,tym lepsi) a caj.drzim palce,nech to cim skor prejde

marya2
17. sep 2019

Ja normálne tiež pijem čistú vodu, ale prvé mesiace tehotenstva som nemohla, pila som pomarančový džús.

brendaa
17. sep 2019

Skus Fatru po duskoch😉

titla
18. sep 2019

Bezne pijem cistu vodu ale v tehotenstve mi z nej bolo zle. Pila som fatru a caje, sem tam pepsi

pininka1
18. sep 2019

Ja som pila s citrónom a tiež hlavne pri dcére strašne nechutenstvo, už lekár na mňa krivo pozeral keď som v 6 mesiaci mala mínus dve kg. Nevedela som sa ani prinútiť, ozaj som jedla porcie ako bábätká prvé prikrmy. Škoda že po pôrode to prešlo, zišla by sa taká dieta

kattyy3
autor
18. sep 2019

Juj babulky vidim ze niesom jedina tolke trpime rovnakymi problemami , strasne moc vam dakujem za rady rano som skusila dzus s vodou a bolo to lepsie tak cez den skusim citronovu vodu a snad to nejako prezijem a fakt dufam ze to skoro prejde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre