Chrípka/ Nádcha v tehotenstve ? (Som na konci 1 trimestra)

valer88
31. aug 2018

Ahojte. Vždy mi hovorili že sa mám chrániť no aj tak neviem z kade som chytila tu potvoru. Ako keby som bola len ja bez bábätka vôbec to neriešim. Ale neubližuje to aj dieťatku ? Čo mám robiť ? Nechcem zase dieťa ani veľmi liekmi napchávať. Poraďte ďakujem. Tečie mi z nosa kycham a boli má hrdlo. Teploty zatiaľ nemám.

ivka2112
31. aug 2018

Kloktat vodu so solou, pit cibulovy sirup a horucu vodu s medom a cintronom. U mna zabralo😊

anemone123
31. aug 2018

Ak to mozes vylezat a nie je ti tak zle, ze by si potrebovala lieky, tak skusaj tie "kuchynske" recepty. Ak ti bude horsie, mozes paralen a do nosa bud tie morske vody, ktore ale moc nepomahaju alebo sprej s nizsou koncentraciou ucinnej latky (detsky nasivin alebo nieco podobne)

bmiroslava
31. aug 2018

ak by si mala teploty paralen môžeš... ja som užívala homeopatiká, ktoré sú fajn aj pri podpore imunity, pokiaľ nie si alergická a na nos kvapky alebo sprej Alliamare

evalin88
31. aug 2018

Mne na hrdlo daki Septilen vraj ine v tehotenstve nesmiem aj po porode som ho brala ked som kojila.. celkom zabral

ruzicka603
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasenka522
31. aug 2018

Mne pomohli Sinupret kvapky, naparovanie sa nad výluhom z materinej dúšky a sem tam alpa s cukrom na lyžicu keď už mi bolo najhoršie a ležať a ležať 🙂 Ja som tak vyležala angínu v 9 - 10 tt 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre