Čo sa deje v 2. týždni tehotenstva?

20. júl 2023

Čo sa deje v 1+3tt (2.týždeň tehotenstva)? Viem, že sa nedá baviť ešte o tehotenstve ale ak to vyjde v ten mesiac. Ďakujem.

stellarstar
20. júl 2023

Google?

autor
20. júl 2023

@stellarstar ďakujem

bolarazjedna
20. júl 2023

No však to je 10.den cyklu. Čiže pravdepodobne ešte ani ovulacia neprebehla. Ale zo styku v ten deň už môže byť tehotenstvo, s väčšou pravdepodobnosťou dievčatko.

autor
20. júl 2023

@bolarazjedna stiahla som si aplikáciu, ktorý má možnosť "chcem byť tehotná" a tam mi píše, že ak sa to podarí tento cyklus tak som 1+3tt (2. Týždeň tehotenstva) takže na to som bola zvedavá, že či teda tento týždeň je ten "ovulačny" kedy sa môže zadariť

autor
20. júl 2023

Ktorá *

stellarstar
20. júl 2023

Neriad sa apkou. Apka nemôže vedieť kedy máš ty ovu, ovu si musíš sama odsledovať ( testy, meranie bt ) a potom v nastaveniach nastaviť kedy máš ovu. Mne napr apka ukazovala na 16ti sen a ovu mám 13 - 14 d tak som to aj nastavila. A základné veci okolo ovu, tt atď treba naštudovať na nete je zig článkov treba trochu nabrať iniciatívy aj sama niečo naštudovať

autor
20. júl 2023

@stellarstar ak sa to nepodarí teraz tak budúci mesiac chcem kúpiť testy, tento mesiac si chcem sledovať hlien. Teraz som ho mala taký krémový, začína sa meniť na vodnaté a trocha tahave už, som 11dc

autor
20. júl 2023

Manžel má ešte posledný mesiac prácu v zahraničí, len cez víkend je doma
Teraz budem akurát 13 a 14 dc v sobotu nedeľu tak snáď

bolarazjedna
20. júl 2023

Veľmi sa aplikáciou neriadi, ona nema ako vedieť, či máš ovu 10. Ci 20.den...a sledovanie hlienu tiež není stopercentne..... Ja som napr minulý mesiac vôbec nemala ovulacny hlien, a bum, som tehotná z toho cyklu ☺️

bylinka25
21. júl 2023

Aplikácia určite nie, poznaj svoje telo, aké ti vysiela signály, ja presne viem, kedy mám ovuáciu, cítim bodavú bolesť v pobrušku, buď je to napravo, alebo naľavo, každý mesiac inde, tiež pomôže test, ale ten len potvrdí tieto príznaky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre