Čo sa deje v prvom trimestri?

pistek
9. aug 2007

Ahojte baby, chcem sa vas opytat, ako ste prezivali prve tyzdne tehotenstva, mali ste najeke problemy, tazkosti, nejake priznaky? A kedy vam ustupili? Ja som mala bolenie v podbrusku a zapchu, naduvanie, ale som zhruba v 5 tyzdni a od vcera ma prestalo pobolievat brucho, prestalo naduvat, ostala len zapcha. Mam z toho obavy, nyslite, ze to nevesti nic dobre? Prosim, poradte, co robit?

d.aniela1
14. okt 2007

neboj se....určitě bude vše ok,,však jsi ani žádný trápení neměla,,ale vím jak se asi cítíš já jdu až v pátek,,a ten den na tom budu stejně 😒 ale bude vše ok.....

miriamka
14. okt 2007

To az dnes ma nejako chytilo...lenze ja mam vzdy taky podvedomi strach ked idem k lekarovi ze ci bude vsetko ok,lebo oni najdu aj to co by normalne nenasli 😉

d.aniela1
14. okt 2007

miriamka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vůbec se ničeho neboj bude vše ok...to ti řikám,,a uvidíš potom přijdeš a všechno krásne sem napíšeš,,,, 🙂 🙂

miriamka
14. okt 2007

Dufam,ze to tak bude 🙂 Uz teraz sa tesim co na ultrazvuku uvidim,ale tiez sa obavam,co ta moja hnusna cysta robi - dufam,ze sa zmensuje!

loss
14. okt 2007

miriamka srdiecko tam bude neboj budem na teba mysliet a skoro sa ohlas OK 😵

lucka0122
14. okt 2007

ahojte buduce maminky.ako sa mate a citite?my zajtra zaciname 8tt.v sobotu mi bolo zle strasne ma pichalo brucho lebo som v robote umyvala regale tak som isla aj domov lezat potom to preslo po dvoch hodinach....vo stvrtok ideme na kontrolu tak dufam ze bude vsetko ok.

miriamka
15. okt 2007

Lucka...neboj,to bude ok.Ja tiez keby som sa namahala tak mi je asi tazko,ale nastastie sa namahe snazim vyhybat.
Loss...dakujem,urcite sa dnes ozvem az bude naspat od dokyho!

lucka0122
15. okt 2007

ahojte ste tu niektora?

miriamka
15. okt 2007

Luci...ja este ano,lebo k dokzmu idem az o hodinku.Ako sa citis?

lucka0122
15. okt 2007

v sobotu to bolo hrozne umyvala som regale tak ma acalo pichat v brusku bojim sa ci sme v poriadku a az vo stvrtok idem na kontrolu...tak neviem...mala som aj brusko a teraz dako nic....

miauka
15. okt 2007

ahojte, no tak ako citam vase premeny...ja sa tiez na tvari pekne vyhadzujem, ma to mierne rozculuje, ale som na to dost zvyknuta, lebo som donedavna mavala casto vyhadzanu tvar, kym mi to nezacala liecit kozna. Tak snad to aj teraz prejde.
Mne zatial vobec nebyva zle, ako vas tak citam, tak dakujem Bohu za to. Inak, akurat vcera mi dve kamosky pokrocile tehulky radili, ze ked im bolo zle, tak im velmi pomohli nejake tabletky GINGER (cize zazvor). Skuste sa popytat na to v lekarni. Velmi si ich pochvalovali. Tak ak chcete, vyskusajte a potom dajte vediet, ci pomohli.

many
15. okt 2007

ahoj holky,tak o tom zázvoru jsem teď někde četla,zkusím to najít a napíšu to sem

many
15. okt 2007

tak je to v Betynce - special - o tom,jak a zda ho používat se poraďte s lékařem,zázvor bývá součástí některých potravinových doplňků,účinný je v kombinaci s vitamínem B6,jinak lepší zažívání podpoří bylinné nálevy z heřmánku,máty či meduňky - tak to je tam napsaný 😉

miriamka
15. okt 2007

Lucka...tak ako,isla si lekarovi?

loss
15. okt 2007

miriamka 🙂

sandrika
15. okt 2007

lucka aj mne "zmizlo"drahý hovorí, že je to tým, že ma už tak nenafukuje ako na začiatku vraj je to v poho no istá si budem až vo štvrtok potom v piatok napíš čoa a ako lôebo ja idem až štvrtok o 16 - tej k dr..

lucka0122
15. okt 2007

ok neboj napisem ja idem kolo po 12tej tak mi rzte palce vo stvrtok.miriamka a ty ako s drobcekom bola si u lekara_

miriamka
16. okt 2007

Ahoj Lucka,
tak ako,spinenie preslo?
No ja vcera u dokyho dobre,miminko ma 2,5cm a krasne mi bije srdiecko 😵

d.aniela1
16. okt 2007

miriamka:moooc ti gratuluju vidiš to já to řikala,.to je super,,a pořádně povyrostl co???a kolikátý jsi teda týden??????

miriamka
16. okt 2007

D.aniela...no som v 10tt tak ako mi to ukazuje,sklz su len 4 dni takze to nic nie je 😉

d.aniela1
16. okt 2007

tak to je skvělý,,,já jdu k MUDR,v pátek moc se těším a doufám že už tam taky něco uvidím ☹

miriamka
16. okt 2007

Neboj,uvidis!Ja sice fotocku nemam,ale mam to v hlave!
30.10 idem na dalsiu kontrolu,tento raz uz na velky ultrazvuk!

d.aniela1
16. okt 2007

tak to je špica,,,tak to ti gratuluju... 🙂 to jsou dobré zprávy,,hnedka je člověku lépe,,vid??,je pýšný co nosí v bříšku...

lucka0122
16. okt 2007

mirimamka ja som nespinila ani nic len brusko ma strasne bolelo....

miriamka
16. okt 2007

D.aniela...veru,vcera som bola taka stastna ze som nevedela co skor zo sebou 🙂
Lucka,prepac,asi som to poplietla.A teraz sa ako citis,brusko uz neboli?

lucka0122
16. okt 2007

uz nie sem ta ma pichne raz vlavo raz vpravo...ale stale sa bojim a lencakam na stvrtok..tak potom drzte palce...

miriamka
16. okt 2007

Lucka...ono to bude asi normalne,mna tiez tak hocijako pobolieva brusko ale to je asi tym ze nam to tam vsetko rastie!!! 🙂

lucka0122
16. okt 2007

aj ja dufam ze to bude v poriadku ......
a ze nam povie ze rastieme..mam novu foto s bruskom kukni

miriamka
16. okt 2007

Jeej,Luci,brusko tiez pekne rastie!Inac tam mas ze 8tt a tu v profile 12tt.Ktory vlastne si?

angel11
16. okt 2007

Ahojte zienky,
citam , ze je tu vsetko v poriadku.Mne nejako blbla tato stranka, vobec som sa nemohla nalogovat.
Aj ja som bola u lekara , asi pred tyzdnom, videla som aj babatko aj srdiecko. Mam ist znovu bud.tyzden,aj sa trochu bojim. Zacalo ma totiz pichat v pravom vajecniku.Doteraz to tam nebolo, iba ma pobolievalo podbrusko, a teraz aj toto. ☹ ☹ ☹ ☹ Dufam, ze babo tam este stale je.A je v poriadku.

A vedeli by ste mi niektora poradit nieco na zapchu?Skusala som aj susene slivky,aj celozrnne pecivo, aj zakys ci acidko a nejak to velmi nepomaha.

Pije niektora z vas kavu? Ja viem , ze by som nemala, ale jednu rano si vzdy dam.Nie silnu, nejaku tu Milde Sorte.Toho sa asi nevzdam. ☹

Tak zatial pekny dnicek prajem
pa pa 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre