Čo sa deje v prvom trimestri?

pistek
9. aug 2007

Ahojte baby, chcem sa vas opytat, ako ste prezivali prve tyzdne tehotenstva, mali ste najeke problemy, tazkosti, nejake priznaky? A kedy vam ustupili? Ja som mala bolenie v podbrusku a zapchu, naduvanie, ale som zhruba v 5 tyzdni a od vcera ma prestalo pobolievat brucho, prestalo naduvat, ostala len zapcha. Mam z toho obavy, nyslite, ze to nevesti nic dobre? Prosim, poradte, co robit?

many
30. okt 2007

neboj,to uteče 😉 já jdu příští úterý k doktorce,tak jsem taky nervózní co bude 😉 snad bude vše OK

miriamka
30. okt 2007

Baby,ja som nervozna pred kazdou navstevou lekara 😉

many
30. okt 2007

já už bych chtěla těhotenskou kartu a chtěla bych mít už zasebou nějaký to vyšetření - krev nebo genetiku,..

miriamka
30. okt 2007

Manu...to vsetko pride.Ja uz tehu knizku mam,aj nejake zaznamy v nej.Ty este nemas ani krvne testy za sebou?

loss
30. okt 2007

many neboj ja som isla na krv az v 1Ott a tehu knizku mi dali len min.tyzden
tamilla viem ako ti je neboj ubehne to ako voda ja si pamatam ked som mala
len 5tt a uz mam 13tt neboj ubehne to 😉

many
31. okt 2007

ahoj holky 🙂
miriamka - ne,ještě jsem na krvi nebyla 😒

miriamka
31. okt 2007

Many...neboj,nabuduce Ti spravia vsetky testy!

tamilla
31. okt 2007

Ahojte, mne tiez este nebrali krv, ale to je iba moja chyba, pretoze na prvej navsteve som dostala asi desat listockou na vselijake odbery, ze mam prist kedykolvek rano. No a ja som sa tam este nedostala 😎

loss
31. okt 2007

tamilla ved pojdes raz isto 🙂

miriamka
31. okt 2007

Tamilla...neboj,tie odbery Ta urcite neminu 🙂

loss
31. okt 2007

ako sa mas Miriamka?

miriamka
1. nov 2007

Ahoj Loss,
no mam sa dobre...dufam,ze mimi v brusku poslucha 🙂 Zacinam sa citit ako keby som ani tehotna nebola,to asi ze sa uz pomaly zacina 2 trimester 😵

loss
1. nov 2007

no ja som na tom tak isto prestali tak bolet prsia a uz mi nieje tak velmi zle dufam ze vo stvrtok bude vsetko Ok
a ako vy idete oslavit tvoje narodky?
Ozaj zabudla som ti napisat ze vcera som z roboty dostala vypoved dali mi ju k 31.8+dvojmesacna vypovedna doba takze od dnes som nezamestnana pekne so mnou vybabrali 😒

many
1. nov 2007

ahoj holky
loss - to ti dali sami od sebe 😠 věděli,že čekáš mimi?

loss
1. nov 2007

no ja som im oznamila ze som tehu v septembri a od 24.9 som PN ale od obvodneho lebo som dostala pasovy opar takze tak no co uz stavaju sa aj horsie veci teraz je pre mna to malicke najdolezitejsie na svete robota bola a aj bude 🙂

verulka
1. nov 2007

loss, neboj, potom si najdes skvelu robotu 😉 babo za to stoji 😉 inak uz by si ty a aj miriamka zalozit temu, co sa deje v 2,trimestri 😀 pls, citala som, ze mas ten kojaci vankus, teda aspon sa mi mari...nehodis púls foto do albumu?

loss
1. nov 2007

verulka mozem no dnes sa mi uz nechce zajtra Ok,fakt je suprovy netlaci ta brucho zda sa mi ze sa lepsie vyspim
a ozaj ta druha tema je super mozeme ju zalozit tak ta v nej cakam 😵

loss
1. nov 2007

verulka tak nam tam nieco napis 😵

miriamka
1. nov 2007

Loss...no tak parada s tou robotu,ale ako hovori Verulka,mimi je dolezitejsie,kasli na pracu.
Inac baby,kedy zacina 2 trimester?

many
1. nov 2007

ahoj mamky 😉
taky jsem dnes přemýšlela nad tématem - druhý trimestr 😉 že pak budeme chodit tam 🙂
ten asi začíná od 4.měsíce 😒

miriamka
1. nov 2007

Hej many...len neviem od ktoreho presne tyzdna?

many
1. nov 2007

no to já taky ne,tak typnem 😉 od 13. týdne a je to 😀

miriamka
1. nov 2007

No ja si tiez myslim,ze 13tym zacina druhy trimester.

many
1. nov 2007

jsem se dívala,že chlapeček bude u tebe Kubíček - to je hrozně krásný jméno,tak se jmenuje můj děda a strejda 🙂 líbí se mi i Lukáš,ale dám Laďu po tatovi 😀

many
1. nov 2007

jdu se dívat na telku,mám tam seriál Ulice 😉 tak pa

loss
2. nov 2007

many ok takze od 13tt ta cakame ale kludne mozes dojst aj skor 😵

gulocka
2. nov 2007

Ahoj, chcem sa opytat je tu nejaka tehulka, co ma skusenost z mamatestom comford, lebo ak som tak som zacala 4 tyzden a mam 2 dni do MS a chcela by som testnut. Najde sa niektora, ktora testovala skor a vyslo to? 🙂
mam nejake priznaky, ale dost ma matie, ze su niektore ine ako mavam pred MS a nikdy som ich nemala.
Prosim cim skor, zajtra rano chcem testovat ale neviem 😅

many
2. nov 2007

loss - díííííííííky 🙂

many
2. nov 2007

gulocka - ty už máš zpoždění nebo ne? Já si dělala test,když jsem měla týden zpoždění 😉 jinak jsem slyšela,že když je holka těhotná,tak to test ukáže už po pár dnech 😒 ale na ultrazvuku to prý jde vidět tak za 3 týdny 😒

gulocka
2. nov 2007

no este mi nemeska, len som neuveritelne zvedava, lebo mi byva zle ako psovim co mi nebyvalo a tak podobne. Tak jasne, ze by som to chcela vediet cim skor. ale aj tak som to nevydrzala a otestovala a nic. viem ze velmi skoro, ale nedalo mi uvidim ako to bude s MS

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre