• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v prvom trimestri?

27. februára 2013 
ahoj miriamka,tak snad se nám ta nevolnost už nevrátí :wink: ty už jsi v druhým trimestru,taky už máte založený téma,že určitě,zachvíli tam za váma příjdu :grinning:
12. nov 2007 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz tam na Teba cakame,takze sup sup a pridi k nam! :wink:
12. nov 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo,zachvíli jsem tam :grinning:
12. nov 2007 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno maminky :wink:
13. nov 2007 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady nikdo není :wink:
14. nov 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ja som tu, uz sme sa vratili od dokiho, tak som v 9 tyzdni. :grinning:
14. nov 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak paráda,vše je OK :wink: hledala jsem tu to témá druhý trimestr kam nám holky utekly,ale nenašla jsem to,sice zatím ho nepotřebuju,ale až budu potřebovat,tak nevím :wink:
14. nov 2007 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej uz niekto zalozi druhy trimester, ved uz vela nechyba a pojdeme tam... :wink:
14. nov 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prve sono mam az 7.12. tu to robia az v tretom mesiaci, tak si musim este pockat. Pytala sa ma ci chcem aj test na trizometriu, ja velmi neviem, lebo vraj ak by sa ukazalo, ze je vysoky risk potom musim robit amniosyntezu no a pri tomto vysetreni je vraj 0.5% risk potratu, tak neviem asi nechcem vediet naco?
14. nov 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já tady tomu zatím vůbec nerozumím ani nevím co je to sono - to je normální ultrazvuk nebo co? Já jsem z toho jelen :grinning:
14. nov 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Many, sono je dle mého názoru taky UZV, ale ne vnitřní, anóbrž ti na břicho napatlá nějaký gel a bude ti po něm přejíždět nějakým tím přístrojem, no a co máš v bříšku, to se ti ukáže na obrazovce, tak tak.
No já jsem se chtěla sama zeptat, kdy je slyšet bušení srdíčka? Jsem z těch všech informací slušně zblblá :wink:
14. nov 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Srdiecko pocut uz v dvoch tyzdnoch, no ultrazvuk som myslela. :wink:
14. nov 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,to je najednou tolik věcí co nevím :wink: no já ani tak nejsem nějak chytrá :grinning:
14. nov 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super díky, doktor mi říkal, že je vše o.k., díťátko že je krásně živoučký. No přiznám se, že to sama cítím, dneska mi tam dělá slušnej virvál, pomoc. :grinning: :grinning:
14. nov 2007 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se zase teď vůbec necítím jako těhotná :wink: jak už nemám nevolnosti :grinning:
14. nov 2007 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je sranda ja som zatial vobec nevolnosti nemala len som unavena a mam pocit, ze ich ani mat nebudem. :wink:
14. nov 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo to já měla - ráno a večer mi bylo zle jako blázen,ale nezvracela jsem,pomohly mi ty lízátka pro těhulky :grinning: a nic jsem do sebe nemohla dát,teď už jím víc :wink:
14. nov 2007 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mywiel - nevolnosti se dostavit nemusí, já je taky nějak nemám, co se týče zvracení, ale spíš mám pocit, že mám v břiše 10 rarachů a že tam hrají olympiádu nebo co :grinning: :grinning:
14. nov 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak nějak :grinning:
14. nov 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som zacala vracat v 12tt a trvalo to do zaciatku 15tt teraz asi 2dni je to OK a zacinam si uzivat tehu :dizzy_face:
14. nov 2007 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ja som zatial v 9tt. Tak dufam, ze to na mna nepride ked budem letiet do Anglicka v decembri? :frowning2: Potom ma caka este cesta z UK na Slovensko, no a ztade naspat do Svajciarska, ja vobec sama o sebe neznasam cestu autom a autobusom, asi si kupim radsej homeopatiu na cestovanie. :wink:
14. nov 2007 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky, dnes som bola u dr. a potvrdil tehotenstvo. Som v 5+6 tt. Robil mi aj sono a bolo vidiet vak 19 mm aj plod 2,93 a dokonca aj srdiecko bilo. Som stastna :grinning:
14. nov 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile:
zmrzka333 - blahopřeji :slight_smile:
15. nov 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:
Přesně tak zmrzka333 - též blahopřání :slight_smile:
15. nov 2007 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pěkně se rozrůstáme,to bude příští rok porodů :grinning: akorát ty prachy,že nám zase nějaký seberou zmetci :angry: hlavně,že máme platit doktory :angry: mrchy :angry:
15. nov 2007 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to mi povídej, já to nechci vidět, z čeho ty doktory platit? Ještě že máme ty manžely co? :grinning: Ale vážně, nechci to příští rok vidět :angry:
15. nov 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jestli budeme za každou návštěvu s miminkem solit tak to bude síla :angry:
15. nov 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a kolik budeme solit? Ti nahoře to dotáhnou tak daleko, že fakt na ty doktory mít za chvíli nebudeme, je to smutné, že se stát nestará o rodiny, přitom rodina tvoří stát, že? :unamused:
15. nov 2007 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevím,ale vykládalo se,že za každou návštěvu 30,- a pak za nějaký recept zase zvlášť další prachy,tak si vem,že s miminkem se chodí často
15. nov 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže bych měla jít vyloupit banku, dokud nemám břicho? S bříškem se špatně šplhá :grinning: :grinning:
15. nov 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok