• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v prvom trimestri?

27. februára 2013 
zsuzsu - hmm..tak mi asi nic ine neostava,len hladat..no nic..ale dakujem aj tak.. :slight_smile:
4. sep 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zsuzsu, mnohym babam ten cinsky kalendar nevysiel. :wink: Viacerym tu na MK.
4. sep 2007 o 14:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina - dufam,ze to aj u mna tak bude.. :slight_smile:
4. sep 2007 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to som rada, a ďakujem. Veď uvidime. Nebolo by zle.Taky pekny chlapček. Viem aké je mať dievčatá, ale chcem a veľmi chceme chlapčeka. Už keď to prišlo tak nečakane.Nech to stoji zato. A teraz som dozvedela, že moja sestra /opica jedna/ mi závidela, a vyzera, že tiež je v tom až po uši. Ale tento rok ma 40. Tak musí čo najskor lekárovi. :grinning:
4. sep 2007 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babky, tak sa pridam.. ja som prve 4 tyzdne ani netusila ze som v tom, potom ma trochu boleli prsia, trochu zapcha, zo 2x mi prislonevolno. Inak nic. Hm kazda sme ina.. niekto si to odgrca, niekto nie. Teraz som cca v 12tt. Doktor to urci podla menz. Podla mna som v 10tt.
4. sep 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieco je o tej tabulke v tejto teme: http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=12747&vGroupOffset=0 (fakt to viacerym nevyslo :slight_smile:).
4. sep 2007 o 15:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,
ako ste sa citili v prvom trimestri a na co si treba davat pozor?
17. sep 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem :slight_smile:
17. sep 2007 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ked to tu tak citam tak som presne ako vy len sa sledujem brusko ma pobolieva hned volam mamine ci sa nieco nedeje :slight_smile:) ale uz sa tolko nesledujem. teraz mam panicky strach ze pondelok idem na UTZ lekar nebude pocut bit srdiecko mojho babatka . sme v 6 tt :((
19. sep 2007 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taninka...ja idem dokymu dnes,asi som na konci 5tt,ale uvidim dnes co povie.
19. sep 2007 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez mas strach ? alebo sa ja len moc sledujem ?
19. sep 2007 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skorej mam strach,aby mi tie // potvrdil ze som naozaj tehu.A ci sa pozorujem?Tak v norme :wink:
19. sep 2007 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no urcite ti to povrdi to sa neboj :slight_smile: mne to potvrdil uz v 4tt ale len teraz ideme na prvy UTZ aby sme poculi srdiecko a ja sa bojim ze ho nebudem pocut :((
19. sep 2007 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A v 4tt Ti to ako doky potvrdil?Inac Taninka,pod k nam do temy Maj 2008 :dizzy_face:
19. sep 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kedy je uz pocut srdiecko? Ja idem k lekarovi bud. tyzden a to budem akurat zacinat 6tt. Myslite, ze uz by mohlo byt pocut? A musi lekar vlastne hned sono?
19. sep 2007 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Darka...no tak to ani ja neviem.Ja idem dnes,a poviem Ti co doky videl alebo pocul,ok?
19. sep 2007 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v 6 alebo 7tt. myslim ze ano a bude ti asi robit sono neboj to je v pohode.
19. sep 2007 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja prave chcem aby mi ho spravil, neviem ako inak by aj zistil, ze som tehotna, ked na krv objednana niesom?
19. sep 2007 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby, ja som videla bit srdiecko v 6tt, robil mi vaginalny ultrazvuk a videla som tam blikat taku malu bodku, na co mi lekar povedal, ze je to srdiecko. Aj ja som sa strasne bala, ze to neuvidim, ze plod nebude zivy, ale nebolo tomu tak, nastastie. Urcite to bude aj vas pripad, tak sa vsetky drzte a myslite pozitivne
19. sep 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Darka, určite bude robiť uzv a krv ti zoberie až neskôr... mne budú brať krv v 12tt krvý krát... len kľud... :dizzy_face:
19. sep 2007 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetky, pre ktoré Máj 2008 znamená mesiac s veľkým M. Ja sa zrejme tiež pridám aj keď to nemám ešte potvrdené doktorom, ale podľa vlastných výpočtov som asi v 3tt. Ešte som to zatiaľ nikomu nepovedala, takže je to moje sladké tajomstvo. Ako ste to povedali svojim manželom, prípadne priateľom vy?
21. sep 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, stalo sa Vam, niektorej, ze ste zvracali aj krv? :unamused:
24. sep 2007 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majcik,zvracat krv asi nie je moc dobre :confounded:
Inac ja uz mam za sebou krvne testy aj utz,zatial vsetko ok,az na cystu ktoru mam...ale verim,ze ta zmyzne.
25. sep 2007 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mna uz druhy den picha v lavom vajeciku, neviem ci som prechladnuta alebo ....k Dr. mam ist v pondelok, neviete poradit, prosim :pensive:
25. sep 2007 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majcik, ja som v nemocnici zvracala krv, ale to vraj z toho, že som mala presilenú sliznicu v puse z toho stáleho vracania...
25. sep 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skuste tuto stranku o tehotenstve,mne odpovedala kopu otazok :wink:
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=7
25. sep 2007 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tribitka - toto iste mi povedala svokra (zdravotnicka), ze uz je asi sliznica podrazdena z denneho zvracania :frowning2:
26. sep 2007 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,
lekar mi odporucil uzivat Anopyrin 1 tabletku,denne,neviete kvoli comu?Nemoze to ohrozit mimi?
27. sep 2007 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka neviem prečo ti dal anopyrin, ale viem že anopyrin a paralen sa môže....
27. sep 2007 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok