Čo sa deje v prvom trimestri?

pistek
9. aug 2007

Ahojte baby, chcem sa vas opytat, ako ste prezivali prve tyzdne tehotenstva, mali ste najeke problemy, tazkosti, nejake priznaky? A kedy vam ustupili? Ja som mala bolenie v podbrusku a zapchu, naduvanie, ale som zhruba v 5 tyzdni a od vcera ma prestalo pobolievat brucho, prestalo naduvat, ostala len zapcha. Mam z toho obavy, nyslite, ze to nevesti nic dobre? Prosim, poradte, co robit?

pavlina05
21. dec 2007

Krásné vánoce těhulky!!!!!

zmrzka333
21. dec 2007

krásne vianoce

loss
21. dec 2007

aj Vam bambulky a aj vsetkym babenkam v brusku

sasenkah
21. dec 2007

Pripajam sa k zelaniu krasnych sviatkov a noveho roka!

Hlavne vela zdravia a lasky !!! 🙂

many
21. dec 2007

taky přejem krásné vánoce a šťastný nový rok 😀

lenki13
22. dec 2007

aj ja vam prajem vsetkym krasne vianoce a do noveho roka 2008 zdrave babatka 🙂

mimabb
22. dec 2007

ahojte!
lalunna a loss dakujem za radu aj za podporu. nakoniec som isla k lekarovi a objednal ma na sono 07.01.08. ako som bola u neho, tak som kludnejsia 🙂 pozrel ma a zistil, ze nieco male 5 mm mam v maternici 🙂
prajem vam vsetkym pekne vianoce!!!

loss
22. dec 2007

mimabb super tak sa pekne opatrujte 🙂

montinka
22. dec 2007

Ahojte babule. Všetkym Vám prajem Krásne Vianoce a bohatého Ježiška.

montinka
22. dec 2007

mimabb aj ja idem 7.1.08. na sono.🙂 uz druhe. Posiela ma tam nejako casto,dufam ze to drobcekovi neublizi,ale to doktor robi asi preto ze som uz potratila. Aspon budem mat istotu ze je vsetko v poriadku a dufam ze to tak aj ostane.🙂

sandrika
22. dec 2007

montika áno je to preto, žesi potratila a neboj sa drobcovi to neublíži, krásne vianoce

cukruska1920
22. dec 2007

Ahojte...viem ze sem nepatrim lebo niesom tehotna ale chcem sa s vami poradit....mam tlaky v podbrusku a pocit ako pred menzesom a v ustach mam taku cudnu chut...viete mi poradit co to moze byt ....dakujem vam...ste zlate

sandrika
22. dec 2007

cukruska kedy si mala mať, alebo máš mať krány? Podla toho čo píšes bysi mala byť tehotná

cukruska1920
22. dec 2007

mala som 2 decembra a teraz by som mala dostat niekedy koncom....je to cudne

montinka
22. dec 2007

cukruska sandrika ma pravdu vyzera to tak ze by si mala byt tehotna.

montinka
22. dec 2007

Sandrika ty sa uz mas,ty mas tie prve tri mesiace uz za sebou. Ale hadam sa to uz podari aj nam a nic sa nestane. Len tomu musim verit.🙂

mimabb
22. dec 2007

montinka urcite bude vsetko ok... ja si hovorim, ze musi byt.. 😉

montinka
22. dec 2007

Ozaj chcela som sa spytat. Je normalne ze som za dva mesiace nic nepribrala ale naopak som schudla?

cukruska1920
22. dec 2007

babenky keby ste tak mali pravdu bola by som najstastnejsi clovek.....pokusame sa 4 mesiace...viem ze to neni vela ale uz by som chcela

sandrika
22. dec 2007

jaj mojka tak to je na test strašne skoro, mne ukázzal až dva týždne potom ako som mala dostať krámy, ale skús ak nedostaneš sina 3 deň meškania test urobiť možnoti už ukáže a otázka chcela by si byť tehu?

montinka
22. dec 2007

cukruska drzim palce,mimabb aj ja si to hovorim. uvidime musime dufat a budeme mat peknych drobcekov.🙂

sandrika
22. dec 2007

aha otázka zodpovedaná inak meriaš si BT?- Bazálnu teplotu?

cukruska1920
22. dec 2007

ja by som chcela velmi a teplotu si uz nemeram

montinka
22. dec 2007

sandrika aj tebe to tu napisalo v ktorom si tyzdni. je to pravdive? preco si ja myslim nie som az v 11 tyzdni ale menej?Hm teraz mam z toho mis-mas

sandrika
22. dec 2007

tak sa musíš spoľahnúť na vlastná inštinkt, ja som vedela, že som tehu už v deň oplodnenia....okrem toho, že som trochu zakrvácala, som to jednoducho tušila. Držím palce

cukruska1920
22. dec 2007

sandrika ...a ako si to tusila ?

many
22. dec 2007

ahoj holky,tak já to nevycítila,že jsem těhotná,ale po týdnu zpoždění jsem si udělala test a byl pozitivní 😀

sandrika
22. dec 2007

to sa ti zlatko nedá opísať , príznakmi určite nie tie sa dostavili až v 9 tt tehotenstva..

montinka
22. dec 2007

ani ja som to netusili a este ked som si robila test neverila som ze vyjde pozitivne.🙂

many
22. dec 2007

já taky ne a jak byl pozitivní tak jsem tam strčila i ten druhý,nevěřila jsem vlastním očím 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre