• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v prvom trimestri?

27. februára 2013 
xixixixi :slight_smile: to je pohode :slight_smile:
30. apr 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
30. apr 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: vy sa ale máte všetky ste v zahraničí :slight_smile:
30. apr 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pipinka ja uz by som radsej bola domka!!!
30. apr 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si presne????
30. apr 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v londyne,strasne je to tu rusne,kym sa dostanem do roboty mi to trva hodinu a z roboty tiez,vsade do teba drgaju,vsade vela vela ludi
30. apr 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ti verím bola som tam na dovolenke u kamošky ona býva v meste slough tuším nedaleko Wintsortu :slight_smile: je tam pekne a super shopingy a super akcie na vybrané veci a potraviny sale alebo ako sa to píše xixixi :slight_smile:
30. apr 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to este Slough nic nie je oproti londynu. musim si vzdy ale povedat ze uz iba 5 mesiacov a ideme domkov!!!
30. apr 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoto myslíš ????už si nepametám kolko to je od londýna ale bola som aj tam aj tam ale žit neviem či by som tam dokázala xixixixi :slight_smile: ona tam žije už 5 rokou a žije tam aj malú dcérku má je ako malá čokoládka :slight_smile:
30. apr 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipinka, myslim, ze neni co zavidet. Vsude je krajic o dvou kurkach a prijet jako turista neni vubec to samy, jako se v zahranici doopravdy ubydlet :unamused:

No holky, ja uz tady moc brouzdat nebudu, uz jsme pokrocili do 2 semestru :wink:
30. apr 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky... ako vidim po dlhsej dobe otvaram tuto temu nakolko som v 5tt. ak ste tu nejake "byvale snazilky zo Snaziliek 21" bola by som velmi rada, keby ste sa ozvali :wink:
9. máj 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Freyadee,
prosim ta mozem sa ta spytat, ako vies, ze si v 5tt, ako ti to lekar potvrdil ?
pytam sa, lebo ja som podla MS 7tt, a podla krvi asi 5tt, ale ked mi lekar robil sono tak videl len vysoko sliznicu a ze sa tam nieco tvori, ze materica tak nejak uz vyzera, ale este stale ma strasi s mimomaternicovym tehu...
okrem toho som zacala este troska spinit, co povedal size ze je v poriadku, ale moc sa bojim ...
10. máj 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kasami...
bola som uz pred viac ako tyzdnom u dokiho... hned ako som si zistila // a meskala mi mrcha 3 dni, bala som sa, zato som za nim rychlo utekala, lebo v january som mala mimomat.tehu, tak som sa modlila, aby to nebolo opat a nastastie nie je ... doki povedal, ze je pekne uhniezdene, nebolo vidiet sice plod, len plodove vajce, lebo to bolo este skoro na take poriadne sono... vcera mi brali krv a v utorok budem uz 6tt idem na sono a uvidim ake su vysledky a tak... inak ak si teraz podla MS 7tt, tak podla krvi musis byt 5tt (tie dva tyzdne to su tie, ktore ste sa snazilkovali... v lekarstve sa vsak pouziva stale termin tehu od prveho dna poslednej MS.) tak to je vsetko ok...
no a ak ta strasi doki s mimomat tehu, tak to je hlupost v 7tt!!!!! to by si uz davno lezala na stole... ja som sla na pohotovost vo 4tt a brali ma hned na stol, lebo mi praskol vajickovod od rastuceho vajicka... tak neverim tomu, ze to mas.... to by si mala ukrutanske bolesti na jednej alebo druhej strane vajecnika a este k tomu aj studeny pot a zimnicu... je to zly pocit... tak sa neboj.... a to spinenie... to neviem co znamena :frowning2: ale ak povedal doki, ze je to ok, tak ok. len sa nestresuj, lebo to skodi....
10. máj 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj horajda!!!!!!!!!!!!! ako sa dari???????????????? :wink:
10. máj 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...frey....blahoželám ešte raz....

máš nejaké pocity...teda príznaky? ja som zajtra 16 DPO a mrcha vždy prišla na 14-15 DPO...tak dúfam, že tentoraz už ani nepríde...a najhoršie na tom je, že nemám žiadne príznaky, čo sa popisujú...akurát ma neskutočne bolia prsia a bradavky...kedy si testovala? ..hm....
10. máj 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nič...mrcha prišla :cry: :pensive:
13. máj 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj freydaee,prepac dlho som tu nebola,jej gratulujem,krasne ako supito sa ti to podarilo!!!!a ako sa citis?
13. máj 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janino mrcha prišla aj mne prvý mesiac ale skôr to bolo také špinenie, ale poznám baby ktoré mali prvý mesiac a predsa boli tehotné
13. máj 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja som mala mrchu prvi mesiac a bola som tehu :wink: ale pri druhom baby , som bola tehu ale bez mrchy.
13. máj 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky,jsem tu poprve. Dneska jsem zjistila, ze jsem tehu. :slight_smile: Dneska mi mela prijit MS. Presne pred rokem jsem v 10tt mela zamlkle tehotenstvi, tak snad to tentokrat vyjde. :unamused: Tedka me nejak poboliva bricho, ale to je normal, ze jo? Kdy jste sli poprve k doktorce na kontrolu??
13. máj 2008 o 20:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky ja sa tiez pripajam zatial do prveho trimestra.... :wink:
14. máj 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zabko, to jsme asi tak na tom stejne s tema tydnama. :slight_smile:
14. máj 2008 o 11:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee....

horajda : no je mi fajn, az na to zeby som zedla aj slona :grinning: som stale neskutocne hladna :confounded:
prsia mam naliate a bolave uz aj teraz... a to som este len 6 tt tak neviem co este bude :slight_smile:
no a az tak supito to neslo... snauili sme sa 11 mesiacov z toho som mala v january mimo.tehu :(
a co ty ako sa citis? :wink: prajem vsetko dobre :wink:
14. máj 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj freyadee, to sa tesim ze si v poriadku,no po 6tt ta chyti taka unava,ze nebudes vediet co zo sebou ja som to mala a bolo to na nevydrzanie. teraz sa mam v pohode,obcas panika,ale potom sa to zase vrati naspat do normlanych kolaji :wink: ozaj a pracujes?
14. máj 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no... to som zabudla napisat... mam chronicku unavu az by som plakala :cry: nevladzem tolko... a to vobec este skoro nemam brusko... a co ty, kedy zacalo rast tebe? a ta panika :D to som aj ja taka... raz ma chyti pocit, ze by som len revala, potom sa smejem a mam strach... fakt... tieto hormony su hrozne :D
14. máj 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky janino :wink:
14. máj 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frey ahojky
14. máj 2008 o 17:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky... evitka... som ta tu hladala... kde teraz byvas v ktorych temach? :wink: a ako sa dari? dnes som bola na ultrazv. a uz mame 8 mm :grinning: na 6 tyzden akurat zevraj... uz by som xcela take ako mas tyyyyyy..... nesiel ti pomaly cas ked rastlo babo?
14. máj 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frey v snazilkach 21...slo mi to pomaly, ale od 12tt to ide strasne rychlo aspon mne
14. máj 2008 o 17:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde su snazilky 21? som ich nejako nenasla :( no uvidime ci to pojde aj mne... tak rychlo... hehe
14. máj 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok