• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v prvom trimestri?

27. februára 2013 
Ahoj d.aniela,no dari sa celkom dobre.A Ty?
11. okt 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano v pohode jen vcera se mě maličko udělalo šoufl od žaludku ale krom toho že mě prsa váži snad tunu tak v pohodě,,, :slight_smile:
11. okt 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No u mna podobne...plne prsia,a co sa nevolnosti tyka,tak uz to nejako ustupuje,len som stale unavena.
11. okt 2007 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejku bylo ti spatne????,me zatim ne,,,a spala bych taky,,ale syn me to nedovoli hihi :slight_smile: :grinning: :grinning:
11. okt 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile: tak já už taky čekám miminko :grinning: doktor mi jen řekl,že jsem na začátku těhotenství a před 14 dny to měřilo 4 mm :grinning: podle knížky a z internetu jsem si vypočítala,že bych měla být v 7.týdnu,v úterý jsem byla u doktorky,ta mi neřekla vůbec nic,akorát mám přijít za měsíc a je to zatím v pořádku a mám už neschopenku,protože dělám se dřevem,jinak nezvracím,ale je mi pořád divně od žaludku a nemám moc chuť jíst,ale večer jo :grinning: a bradavky mě bolí jako ďas :angry: a v podbříšku a to je tím,že se zvětšuje ta děloha :grinning:
11. okt 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne bolo zle tak 2-3 tyzdne dozadu,aj som ale 3 krat grckala ale to som este nevedela ze som tehotna...a inac som mala vecer hrozne stavy.Ale uz je to ovela lepsie :wink:
Many,vitaj medzi nami :slight_smile:
11. okt 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
many:vitám tě a moc gratuluju k těhu mimi měři 4mm nebo těhotenský váček????
11. okt 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Many...tiez si myslim,ze to tehotensky vacok ma 4mm a nie mimi,na to je prilis skoro :wink:
11. okt 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áááááááá to já nevím,řekl,že to měří 4mm,to jsem nikdy neslyšela ten těhotenský váček - v tom je plod?
11. okt 2007 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano many.Mrkni do mojeho albumu...tam je tie fliacik-tehotensky vacok a ma 10mm :wink:
11. okt 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. okt 2007 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kila.copak to je???
11. okt 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daniela...tam si hore das datum poslednej mrchy a pekne Ti to vyrata v ktorom tyzdni si a co sa dnu deje :slight_smile:
11. okt 2007 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka - to je kráááásnýýýýý
11. okt 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to krasny fliacik...a ked som bola potom o 5 dni neskor na ultrazvuku,tak uz mal 17mm takze pekne rastie.Teraz ma caka ultrazvuk v pondelok,tak snad uz aj plodik uvidim :wink:
11. okt 2007 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kila - to je ono to jsem si našla i na jiných stránkách a taky mi to vyšlo,jsem v 7 týdnu a plod by měl mít 1.3 cm :grinning:
11. okt 2007 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo to je supééééér :slight_smile: miriamka to vis ze uvidis,,, :grinning:
11. okt 2007 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak podla tej stranky,moje mimi by uz malo mat skoro 3 cm :wink:
11. okt 2007 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
né plod ale embryo :wink: opravuju se
11. okt 2007 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno moje už 1,4-2cm coz si myslím že sedí ale mě ty týdny nesedi jak jsem uz psali ovulka a posledni mesntruace se liší :slight_smile:
11. okt 2007 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se s váma teď loučím,je mi nějak divně,jsem unavená,jdu si lehnout k televizi,pa
11. okt 2007 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka, predpokladam, ze ten vacok meria 12 mm, miminko sa asi este odmeriat neda v tomto stadiu. Ci co tebe merali?
To som bola na potvrdeni tehotenstva vcera a znovu mam prist az za dva tyzdne.
Mne zatial zle nebyva, tak dufam, ze ani nebude. Kamosky mi hovorili, ze im zacalo byt zle, len ked boli hladne a ked hned nieco zjedli, tak im to preslo. Tak uvidim, ako to bude u mna. Ale prsia ma bolia statocne, no nejaka velka zmena velkosti este nie je, kedze ja ich normalne mam velmi malicke, ale muz hovori, ze on uz vidi narast :grinning:
11. okt 2007 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miauka...no mne tiez uz nejako nebyva zle,bolo mi na zaciatku ale uz sa to lepsi.A prsia mam pekne plne,zmenu vidim,lebo predtym som mala prsia male :wink:
11. okt 2007 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky
mne a zle skoro cely den ale najhorsie je to vecer
11. okt 2007 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy zkuste tohle
http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=uvodni.php
je to dobry mě vychazí holka :grinning: :grinning:
11. okt 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
D.aniela...aj mne dievcatko :slight_smile:
12. okt 2007 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,mám dotaz. Je možné aby mi bylo špatně už v prvním týdnu těhotenství? Dostala jsem totiž od doktorky prášky, které se nesmějí brát v prvních 3 měsících těhotenství a já nevím jestli jsem nebo nejsem těhotná, protože to je teprve týden. Ale dnes ráno se mi udělalo fakt zle. A jak rychle to pozná gynekoložka? Díky moc hi2u
12. okt 2007 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hi2u,mne bolo zle a grckala som tak 1,5 tyzdna po oplodneni...ale to som vobec netusila ze som tehu.Neskor to uz bola pohoda,ziadne extra grckanie.
No doktorka to z krvi zisti dost skoro!
12. okt 2007 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka:no, já byla včera na preventivní prohlídce na gyndě, jen mě prohmatala, ale krev mi nebrala. A nic o těhu neříkala. Mám strach co ty prášky, kdybych fakt těhu byla. A na test je taky ještě brzo.
12. okt 2007 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hi2u,a robila ti ultrazvuk?Ak by si bola tehotna,tak v tomto stadiu len krvny test nieco ukaze,inac je priskoro...
12. okt 2007 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok