Do ktorého týždňa tehotenstva ešte zaberie vyvolávačka?

dianka318
12. apr 2015

Mám pocit že som tehotná a podľa vsetkeho by som mala byt v 2.týždni. Ak by mi lekár pichol vyvolávaciu injekciu pomohla by ešte? ?Ďakujem

trgypadl
12. apr 2015

@dianka318 nie nepomohla

alusiatko
12. apr 2015

Tak ako napisala trgypadl ,nepomoze,ak si tehu tak tak to tehu ti este upevni.no ak si v druhom tyzdni tak mas este pred ms nie?

zuzi0911
12. apr 2015

Ak si tehu vyvovacka ti ms nespusti...kolko ti meska

deni73
12. apr 2015

Vyvolávačka nie je na prerušenie tehotenstva.

belllinka
12. apr 2015

@dianka318 v druhom tyzdni byt nemozes, vtedy este zena nieje tehotna. Si tak v 5-6 tom tyzdni. A vyvolavacka nepomoze.

ali08
12. apr 2015

@dianka318 ahoj.vyvolávacka ti nepomôže A dokonca mi povedali že vie aj pomôcť k udržaniu plodu na zač.tehotenstva.tak mi povedala dr.keď som bola ja tehotná ale na sone nič nebolo vidieť A dr.si myslela že mi len MS.mešká.robila si si teh.test?ak si tehotná tak už len na potrat ten je myslím do 11tyzdna?ale niesom si istá A platí dá zan do 300eur

bonaqa2013
12. apr 2015

Môžeš zájs´t k lekárke, ona ti pichne vyvolávačku do 10-12 tt. Aj na úlné prerušenie tehu sa dá ísť do 12 tt. Injekcia nie vždy pomôže.

lorela
12. apr 2015

Ako uz odznelo, presne tak, vyvolavacka nie je na prerusenie tehotenstva, ale na vyvolanie menstruacie pri poruche cyklu. Ak je zena tehotna, plod neohrozi.

zuzi0911
13. apr 2015

@belllinka ona podla vsetkeho si to vypocitala na nete...tam ukaze dva tt no to je pred ms...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre