Dve dutinky v maternici v 7tt

monulka205
10. sep 2018

Ahojte, dnes som bola u gynekológa a robil mi UZV a videl dve dutinky (zatial prazdne), pretoze som len v 7tt a plod je vidiet neskor, zaujima ma len, ci ma niekto podobnu skusenost, ze boli na UZV vidiet dve dutinky, ale necakali ste dvojicky 🙂 samozrejme som sa ho pytala, ci to znamena, ze cakam dvojicky, na to mi povedal, ze uvidíme neskor, aj som sa ho opytala, ci teda aj pri jednom dietati sa vyskytuju dve dutiny, ale na to uz neodpovedal, lebo to zahovoril.. vzali mi HCG a mam prist o par dni po výsledok a opat na UZV. Ale uz jedno dieta mam, tak som trosku nervozna a zmatena a tak... prosiiiim, ak ma niekto podobnu skusenost, napiste mi, aj ako to dopadlo. Dakujem.

katarina1210
10. sep 2018

@monulka205 Ahoj, ja som mala dve dutinky a jedna bola prázdna. Takže nemusia to byť dvojičky, ale ak po nich túžiš tak Ti držím palce 🙂

mirkavic
10. sep 2018

Ahoj, neviem či je to u každej ale aj ja som mala 2 dutinky, v jednej bol nejaký objekt ale netuším aký a v druhej bolo mimi aj s bijucim srdiečkom 😊 možno je tá 2há placenta? 🤔 opýtaj sa nabudúce gyn zaujíma ma to 😀

0507
10. sep 2018

Ahoj, ja som mala tiez na zaciatku 7. tyzdna 2 gestacne vaky, rovnako velke, oba boli prazdne. O tyzden neskor v jednom uz bol plod so srdieckom a v druhom nic, velkostou bol uz aj mensi ako ten druhy. Na dalsej kontrole bol uz iba jeden vak s babatkom.

bmiroslava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baby24
31. júl 2020

@katarina1210 ahoj ako si dopadla chcem sa opýtať ja mam jedno srdiečko 180 úderov za minútu a pod srdiečkom dve dutinky že môj gynekológ nevie co to je

katarina1210
31. júl 2020

@baby24 ahoj, musela som v 27tt porodiť dcérku, zomrela po dvoch dňoch. Ten druhý vak sa vstrebal,pred cca 16tt

baby24
31. júl 2020

@katarina1210 preboooha prepáč to ma mrzí prepáč nebudem už písať drz sa

katarina1210
31. júl 2020

@baby24 nevedela si, nemáš sa za čo ospravedlňovať 🙂 január 2018☹️ a december 2019 prišiel synček 🙂

baby24
31. júl 2020

@katarina1210 gratulujem naozaj som šťastná s tebou dúfam ze nás prípad dopadne ok

monulka205
autor
6. feb 2021

@baby24 prepáč dlho som tu nebola, môj prípad dopadol tak, že ma dali hneď na Kramáre na rizikové tehotenstvo s dvojičkami, bohužiaľ som v 11tt začala krvácať a najprv odišlo jedno bábätko a hneď na to aj druhé.. takže ma brali rovno na kyretaz :( držím ti palce, nech to dopadne inak ako u mňa. Alebo dopadlo, neviem v akom si bola týždni, keď si písala reakciu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre