Falošne pozitívny tehotenský test počas dojčenia

lijan318
4. jan 2020

Ahojte 😊 mate niektora skusenost ze vam vysiel falosne pozitivny test pocas dojcenia? Mam 5 mesacne babo, dojcim, s priatelom sme sa spolu parkrat milovali ale davali sme si velky pozor. V polovici novembra som dostala menzes, v decembri uz neprisiel tak som si len tak kupila test a tym, ze na 100% som si bola ista ze vyjde negativny a on vysiel pozitivny 😱

veronikaszabova
4. jan 2020

@lijan318 dojcenie nema nic spolocne s tym, ze ti vysiel test pozitivne.
Gratulujem.

katulka1141
4. jan 2020

@lijan318 urcite ti nemoze dojcenie ukazat na teste 2 ciarky. Budes tehotna. Skus test este zopakovat

pininka1
4. jan 2020

Moja kamoška otehotnela pri plnom dojčení a ešte aj zobrala tabletku po a má krásneho synčeka. Niekedy to príroda tak zariadi aj keď si dávate pozor, nabudúce treba lepsiu antikoncepciu voliť.

tianna
4. jan 2020

Davanie pozor je overená antikoncepcia v prípade ze ti je jedno ak otehotnenies.. 🤣 gratulujem, si tehotná 🙂

amelia000
4. jan 2020

@lijan318 gratulujem 🙂

lijan318
autor
4. jan 2020

No dakujem baby za gratulacie, aj ked ja sa z toho velmi nevytesujem 😞

tianna
4. jan 2020

@lijan318 neboj sa, bude dobre, budeš ich mat ako dvojičky 🙂 ale po pôrode už voľte lepšiu antikoncepciu ako davanie si pozor 😉

veronikaszabova
4. jan 2020

@lijan318 neboj, zvladnes to. 👍

katulka1141
4. jan 2020

@lijan318 budes to mat velmi narocne no urcite to zvladnes. Neskor mozno aj bude rada, ze medzi detmi bude taky maly vekovy rozdiel. Ja teraz cakam 2 a moja ma skoro 7.tiez bolo neplanovane. Dlho sme si nevedeli zvyknut no teraz sa uz tesime.

sonnenshein
5. jan 2020

Ja som tiez dojcila syna a brala antikoncepciu co sa popri tom moze, a ajhla, dcera uz ma skoro 12 rokov 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre