Gynekolog 24.12. (Koch?) Bratislava

feferonkan
23. dec 2018

Zdravim, vcera som sem pisala ohladom mierneho krvacania v tehotenstve. Chcem sa spytat ci neviete, ci ordinuje zajtra (Stedry den) nejaky gynekolog v Bratislave? lebo v podstate je pracovny den. Mam podozrenie ze moze za moje problemy infekcia , ale mam blby pocit aby som s tym znova isla na pohotovost. Zaroven nechcem cakat do stvrtka.
Neviete ako je to na sukromnych klinikach? Napriklad som citala ze Koch by mal byt nonstop? Vezmu tam na vysetrenie aj nepacientku?

martul
23. dec 2018

@feferonkan stedry deň je pracovný deň?! Išla by som na pohotovosť

sunny15
23. dec 2018

@feferonkan ahoj,nemyslim že ambulancia funguje,len pôrodnica,ak máš problém choď na pohotovosť,predsa nestraviš Vianoce v neistote.Hlavne ak si tehotná

zuz0110
23. dec 2018

V Kochu ta vysetria v ramci pohotovosti aj ako nepacientku. Len si budes musiet zaplatit 50 eur.

feferonkan
autor
23. dec 2018

@zuz0110 cize tam maju otvorenu pohotovost aj zajtra? platit si mi nevadi

zuz0110
23. dec 2018

@feferonkan mne povedali, ze su tam 24/7 ked budem potrebovat (v sestonedeli). je to porodnica, takze musia mat otvorene stale. ale ked tak skus zajtra rano zavolat na recepciu a ti povedia urcite. ja by som tiez nesla na pohotovost do statnej.

feferonkan
autor
23. dec 2018

@zuz0110 keby mali otvorene sla by som aj dneska. skusim tam asi zavolat lebo sa vystresujem do nepricetna

zuz0110
23. dec 2018

@feferonkan kludne chod aj dnes. ja som tam isla v 28tt v nedelu o 12tej v noci ako nepacientka, ked som mala falosne kontrakcie kazde 3 minuty. sice na mna na recepcii pozerala ako na zjavenie, lebo asi tam nechodi vela nepacientiek kvoli cene, ale doktorka uplne v pohode.

tehulka31
23. dec 2018

@feferonkan vezmu nepacientku chcela som tam na zakrok nebol problem alev dany den ma nevzali az na druhy by vzali to uz bolo neskoro. Treba tam zavolat a spytat sa, si ochotni poradit

feferonkan
autor
23. dec 2018

dakujem za rady baby, vzali ma bez problemov 🙂

juliet86
23. dec 2018

@feferonkan a ako to prebiehalo? kolko stalo? aky si z nich mala pocit?

feferonkan
autor
24. dec 2018

@juliet86 stoji to 38e pre netehotne, 50e za vysetrenie tehotnej. Je to tam velmi pekne, ja som teda najprv pre istotu zavolala , ale to ani netreba. Maju 24hodinovu recepciu, kde si Vas len zapisu, zaplatite a idete k lekarovi. Boli sme tam dve takze sme boli vybavene hned. Doktor aj sestricka boli mili a dokladne vsetko vysetrili.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre