Gynstar - MUDr. Vašková

mamina87
26. sep 2017

Ahojte...hladala som nieco o dr.Vaskovej ale nic som nenasla. Chcem len vediet ze ci sa vie pomylit na sone. Robila mi ho v 13tt a vravela ze na 75% dievcatko ...dnes som bola pri svojej lekarke v 17tt a ze vraj sa jej to podoba na chlapceka. Moze sa dr.Vaskova s Presova seknut v pohlavi? Budem rada za vase odpovede😊

zuzkass
26. sep 2017

Ahoj no ja som bola pred piatimi rokmi pri nej a vtedy mi povedala ze len dva krat sa sekla v svojej praxi ze pipik nevidela taze myslimze mohla sa seknut lebo u dievcatkach nic nie je iste az pri narodeni aj mojej sesterke az do porodu ze dievcatko ruzove veci nakupene a bum chlapec ta pozerali ze co to ze chlap😀😀😀a na 3D neides tam ti to povedia tiez....

mamina87
autor
26. sep 2017

@zuzkass 13.10 ideme zas k nej ...tak som zvedava ze co povie 😊

zuzkass
26. sep 2017

No v 13 tyzdni este to nemuselo byt viditelne drzim prsteky uz nech je to co je hlavne nech je to zdravucke prajem aj ja by chcela a zatial uz dlhsie sa nedari tak drzkaj sa✊😘😉

mamina87
autor
26. sep 2017

@zuzkass dakujeme ...no uvidime 13teho ...a vela sil aby sa coskoro zadarilo 😊

anett90
26. sep 2017

Mne v 12tt vravela ze na 95% dievcatko a v 20tt ze na 100%chlapec a naozaj je chlapec,zrejme tak skoro este nevidela.

mamina87
autor
26. sep 2017

@anett90 tak teraz mam stoho uz fest miz mas ...ako priatel si nechce pripustit ze to bude chalan ...furt hovori ze to je Sofinka 😆😊

zuzkass
26. sep 2017

@mamina87 dakujem prve sme mali hned ako sme chceli a teraz uz skoro 4 roky snazenia a nic kopec dr.pobehanych no tazko...ale ty si uzivaj snad pride aj na nas rad...nech ti to dobre vsetko dopadne...mozno sa sekla aj tvoja dr...uvidis .....potom daj vediet ako si dopadla ci sa sekla alebo nie....

zuzkass
26. sep 2017

@mamina87 no sak mozno dobuducna bude aj sofinka este nic nie je stratene😝

mamina87
autor
26. sep 2017

@zuzkass toto je moje tretie a aj priatelove 😆 ....ja mam dvoch chalanov ..preto tuzim po dievcatku a priatel ma parik ..toto je nase spolocne 😊 isto dam vediet ako som dopadla keby nie tak pis😊 a vies aj kde je problem ked sa nedari?

mamina87
autor
26. sep 2017

@zuzkass uf viac deti urcite uz nie 😆😊 uz ich mame dost 😊

zuzkass
27. sep 2017

@mamina87 pisalla som ti spravu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre