Hnedý výtok v 5.týždni

1miska10
25. máj 2019

Dobrý večer. Čítala som si už niekoľko príspevkov ale aj tak sa opýtam. Pred pár dňami som si robila testy, nakoľko mi meskala menštruácia.Bola som vo štvrtok u gyn., ktorá mi potvrdila tehotenstvo sonom. Som cca v v5.týždni, a najbližšie mam prísť o 2 týždne na krv a sono. Akurát som si všimla, že mám trošku hnedé špinenie. Máte s tým niekto skúsenosti? Počkám pár hodín, ak to bude pretrvávať, mám sa báť a ísť radšej na pohotovosť?Doposiaľ som nevedela, že som tehotná, pretože som žiadne špinenie nemala ani jeden deň.

sapetka
25. máj 2019

@1miska10 podla mna to je podrazdenie z vysetrenia.. horsie by bolo keby bola certstva krv

1miska10
autor
25. máj 2019

@sapetka budem dúfať, že to prejde.Moze to byť tým, že som dvíhala v priebehu dna niečo ťažšie?

apip42
25. máj 2019

Pozri, hnede spinenie moze byt hocico.. mne tak lekar povedal, ze zbytocne je stresovat a behat po pohotovostiach kedze je to skore tehotenstvo a je len na tom hore ako to dopadne.. keby islo nedajboze o potrat, oni to zachranit nevedia😕 mozes mat aj hematom, daj sa do kludu, lahni si a ked ti to neprejde skoc v pondelok k lekarovi.. drzim palce🍀

1miska10
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1miska10
autor
25. máj 2019

Akurát som bola na WC, a mam už aj krv 😪

apip42
25. máj 2019

@1miska10 moze to byt hocicim🤔 ako pisem, lekari sami vacsinou nevedia.. ja som napr.spinila od 5 do 8tt denne len vecer a bol to hematom, ktory dr.v tom 5tt vobec nevidela, objavila ho asi az v 7-8tt

apip42
25. máj 2019

@1miska10 nezufaj, daj si vyssiu davku vit.C alebo ascorutin ak mas a lahni si

lucia851
25. máj 2019

Na tvojom mieste by som isla na pohotovost

nata18
25. máj 2019

@1miska10 ja som pri prvom tehotenstve tiez spinila a dokonca krvacala a bolo to uhniezdovanie .. podvecer som trosku krvacala a rano potom uz nic

1miska10
autor
25. máj 2019

@apip42 ascorutin mi Dr. Ani ne predpísala, iba kyselinu listovú a viť. e.

evita2176
25. máj 2019

@1miska10 ja som tiez spinila v 5 tt a o 3 dni odislo :(

1miska10
autor
25. máj 2019

@nata18 skúsim teda sa ukludnit a vydržím ešte pár hodín, či to neprejde

eru331
25. máj 2019

@1miska10 upokoj sa o nič nejde, stáva sa to ešte na začiatku prejde to 🙂

apip42
25. máj 2019

@1miska10 ascorutin sa bezne nepredpisuje, pisu ho len pri spineni, krvacani.. inak krvacat mozes aj z roztahovania maternice, ze ti tam mozu cievky praskat.. vsak uvidis ako to bude pokracovat a podla toho to zvaz🍀

1miska10
autor
25. máj 2019

@evita2176 ☹️ ach, len to nie

nata18
25. máj 2019

@1miska10 ukludni sa bude ako bude ... ja som tiez bola na tom tak, ze som si povedala, ze a jeee jee je to prec, dokonca som si dala tampon, ale rano som uz nekrvacala, urobila si test a stale pozitivny, isla som vlastne az po odzneni krvacania k doktorke .. vie, ze to nie je lahke, ale je uplne zbytocne sa stresovat, oni ani na pohotovosti s tym nic nespravia .. su len dve moznosti, bud sa uhniezduje, alebo sa neuchytilo, ale stres urcite tomu nepomoze ... drzim palcek :D

1miska10
autor
25. máj 2019

@apip42 dúfam, že ide len o tie cievky.

zabka1987
25. máj 2019

Ja by som išla na pohotovost, mne dali lieky a udržalo sa bábätko.

apip42
25. máj 2019

@1miska10 neboj nic, bude to dobre🍀🍀

nevludna
25. máj 2019

Chod na pohotovost

hennyinnsbruck
25. máj 2019

-Alebo dás na rady žien co vravia ze to nič neni (oni ti samozrejme vidia do brucha 🤷‍♀️)
- Alebo vybehnes na pohotovosť... lekári vedia zachrániť keď sa dá alebo nie podľa toho čo je "problém", a aspoň budeš vedieť na com si...

Držím palce

hennyinnsbruck
25. máj 2019

.. Alebo 3 možnosť.... Neriešit.. Co bude to bude(podľa toho aka silná je túžba po dieťati)

apip42
25. máj 2019

@hennyinnsbruck do 12 tt ti ziadny lekar nic nezachrani pokial ide o potrat,, to je uz dopredu dane ci sa udrzi ci nie. Na pohotovost ist moze ale ak ma potratit potrati tak ci tak a ak nie tak sa to udrzi. Nikto ju tu nedrzime za vlasy nech nejde na pohotovost, myslim ze vacina pise len svoje skusenosti..

hennyinnsbruck
25. máj 2019

@apip42
záleží od lekára a od nemocky. Sestra tiež krvácala na úplnom začiatku a lekár sa pýtal ci maju zachrániť..... Zachránili..
Záleží o co ide. Ci sa potrat spustil (tam sa veľa robiť nedá) alebo je to nejaký hematom alebo cysta alebo co ja viem co všetko to môže byť.. A možno stačí "len" injekcia, tabl..

Ano chápem, ja mam zase opačnú skúsenosť.. 2x krvacanie =2x skorý potrat.

1miska10
autor
25. máj 2019

Ďakujem všetkým za správy... Ideme na pohotovosť

hennyinnsbruck
25. máj 2019

@1miska10 držím palce aby bolo všetko ok

Ozvi sa 😊✊✊

apip42
25. máj 2019

@1miska10 drzim palce🍀🍀

sevcikovaa
25. máj 2019

Urcite pohotovost a lidky na udrzanie

dada0902
25. máj 2019

Ja som tiez tak mala a potom som tiez ono prisla v 3mesiaci

masenkamedvedova
25. máj 2019

Aj ja som. Krvacala a dosť silno ako menzes vyšlo zo. Mňa aj krvné zrazeniny hrôza moje tehotenstvo do 12 TT stále vložka medzi nohami. Už máme chvála Bohu vyše roka 😁 opatrujte sa 🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre