Hroziaci potrat v 8tt

octaviagolf
20. júl 2019

Ahojte baby bola som dnes u Dr na pohotovosti lebo som mala ružové spinenie
Som 8+2
Podľa Sona 6+0
Mám prítomne prekrvacane vajce (hroziaci potrat) akcia srdca ešte nebola zaznamená
Dali mi injekciu a Progesteron
Streli ste sa niektoré s tým už v tehu a dopadlo to dobre ?
Ďakujem za odpoved

nini1010
20. júl 2019

Vies,toto je pri najlepsom umysle nezodpovedatelna otazka.Chapem,ze si si prisla najma pre nadej,ale to je vzdy proste 50:50.Kazda z nas co minimalne raz potratila ma vlastny specificky pribeh.Niekedy zena masivne krvaca a babu sa nestane nic,niekedy par dni spini az pride potrat,niekedy mas uplne bezproblemove tehotenstvo a jedneho dna lekar nenajde na sone bijuce srdiecko a nikdy sa nedozvies preco,niektora zena takto potrati x krat bez zjavneho medicinskeho dovodu...Tym chcem povedat,se nema zmysel to riesit.Prve tri mesiace su proste vzdy hop alebo trop,proste priroda.Takmer kazda druha-tretia zena to uz zazila...Jedine co mozes urobit je 1.brat lieky,2.kludovy rezim a aspon 2 tyzdne lezat,3.absolutne ani neuvazovat o niecom zlom,nepripustat si taketo myslienky a mysliet pozitivne.Napriklad si predstavuj babatku uz vedla seba 😊 Ver mi ze teraz pri najlepsej voli naozaj nic neovplyvnis.

ktochytavzite
20. júl 2019

Ano,dopadlo to dobre.

volterra
20. júl 2019

Stretla, nedopadlo to dobre, ale svet sa nezrutil. Hlavne to neprezivaj ako horor.

nika3136
20. júl 2019

Mala som to isté, malinká má už vyše roka.
Ale ako už bolo vyššie spomínané, je to individuálne. Každopádne aspoň taká malá nádej, že sa to dá ustáť. Veľa šťastia

deti95060810
20. júl 2019

ja som krvácala masívne v 8 tt. A potom ešte 3 krát do 5 mesiaca. zakaždým som odležala v nemocnici niekoľko dní. Vložky som nosila stále kvôli krvácaniu. Dieťa sa narodilo v termíne, už je pubertiačka a vie poriadne hnevať... 😉

renka30
22. júl 2019

Tiez som mala tuto diagnozu, krvacanie, sanitka, nemocnica, velmi neprijemna doktorka, ktora hned po prijati sa tvarila, ze ved to uz je potrat.....dnes ma dcera 8 rokov, ziva, zdrava. Ale tym nevravim, ze to nie je individualne, co plati u jednej, nemusi platit u druhej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre