Je mi zle

tinka0000
13. dec 2017

Mamicky pomozte mi
Ani nie pomoct ale zacina mi byt asi zle,mam nevolnosti.je vecer a prvy krat citim akoby mi bolo zle ze budem zvraciat 😕
To je hnusny pocit 😔
Neviete o niecom? Alebo to budem trpiet? 😀

fiffinkaa
27. dec 2017

Velmi mi pomohla kola..neverila som a dlho som sa trapila, hlavne od takej druhej hodiny, vecer no hohovo...

dharmasanata
27. dec 2017

Vyzvracaj sa... čo ti nesadlo pôjde von a budeš mať pokoj

tinka0000
autor
28. dec 2017

Ved toto.Zjem nieco a ide to von,zaludok ma boli ako keby mam take krce,je to normalne?
Asi mam prazdne brucho.
Hm?????
Ked si kychnemm tak ma zaboli kusok.Potom nic uz.
Vase skusenosti?

didamt
28. dec 2017

@juli8 neboj je to normalne. Mne nebolo zle nikdy..nikdy som nebola unavena..ziadne nevolnosti. A to som bola "starsia prvorodicka". V 5. mesiaci som bez problemov dala 2 tyzdnovu dovolenku v chorvatsku autom...mesiac pred porodom chodila na huby do lesa... Nemat brusko ani neviem ze som bola tehotna. Tak bud v klude a pohode 😆😆

michaella94
28. dec 2017

@juli8 je to normalne...mne zacalo byt zle ay v 7tt....bud budes jedna z tych stastnych co im zle nie je vobec alebo to este len pride :-
)

michaella94
28. dec 2017

@tinka0000 nepotesim ta ale mne pri druhom synovy bolo zle od 7tt do 15tt nonstop...rano som vstala a uz som zvracala cele dni som nejedla len prelezela vacsina jedla sa vomne neudrzala...niekedy som ani nespala ako mi bolo zle...spominam je ze som 50tku mojho dedka celu prelezeala a zvracala este aj vodu co som pila....skusala som vsetkooo...zazvor lizatka colu hned po prebudeni zjest piskoty a kadeco ine....nic mi neúomohlo len som to pretrpela...skus pozriet na nete co na to pomaha na nevolnosti a skusaj mozno nieco pomoze....drzim palce aby si to nemala ako ja... 🙂

tinka0000
autor
28. dec 2017

Tak ja nezvraciam zo vsetkeho.
Skor asi vtedy ked som hladna.
Ale napriklad vypila som caj a uz som ho dala von,niekedy idem na wc len ze ma napina hnusne ale nic zomna nejde.
Som v 8tt.Tak je to dost neprijemne,pricom ked som tehu nebola som nenavidela zvracat 😏
Len to som sa zlakla ze mam krce v bruchu,asi z hladu ze mam prazdny zaludok.Tak snazim sa aspon jablko a nieco take.
Ale idem si dat masko a ryzu tak drzte palce.
Ani v noci som nemohla spat boooze nech to prejde.
Viem ze su zeny ktore maju vacsie problemy a toto co pisem ja su len omrvinky
Ale mna to dost bere.Lezim cele dni lebo nic sa mi nechce,nevlaaaadzem.
😵

tinka0000
autor
28. dec 2017

@michaella94 Tak ja nezvraciam zo vsetkeho.
Skor asi vtedy ked som hladna.
Ale napriklad vypila som caj a uz som ho dala von,niekedy idem na wc len ze ma napina hnusne ale nic zomna nejde.
Som v 8tt.Tak je to dost neprijemne,pricom ked som tehu nebola som nenavidela zvracat 😏
Len to som sa zlakla ze mam krce v bruchu,asi z hladu ze mam prazdny zaludok.Tak snazim sa aspon jablko a nieco take.
Ale idem si dat masko a ryzu tak drzte palce.
Ani v noci som nemohla spat boooze nech to prejde.
Viem ze su zeny ktore maju vacsie problemy a toto co pisem ja su len omrvinky
Ale mna to dost bere.Lezim cele dni lebo nic sa mi nechce,nevlaaaadzem.

leeshka
28. dec 2017

@tinka0000 no to uz zial rak je, ja som uz tiez vyse dva tyzdn mimo, len sa valamviacmenej nevladzem malo jem...ked aj daco robim rychlo sa unavim...nastastie nevraciam ale mam silne nechutenstvo na vsetko co nie je sladke alebo kysle

tinka0000
autor
28. dec 2017

Ale mna boli v podbrusku akokeby,neviem cj z toho ze som hladna alebo co.ja sama uz neviem.zaboli ma prestane potom zase.pojdemm asi na pohotovost nech ma pozre pre istotu.co vy nato

leeshka
28. dec 2017

@tinka0000 ta bolest ak je to podobne tej co byva pred ms, tak to je roztahovanie maternice...tiez to mam akurat, ja citim take pichotanie a potom taky pocit ako pred ms, ale to vzdy len chvilu a potom zas nic...

michaella94
28. dec 2017

@tinka0000 presne ako ja....neznasam ked mi jenzle nanzaludku a uz vobec nie zvracanie...radsej budem mesiac lezat v horuckach ako by som mala raz zvracat....a hlavne ked je zaludok prazdnybak vtedy je najviac zle tak ak mozes stale nieco zakusni...a asu aj horsie veci ale tak toto je dost neprijemne a ja som raz dokonca odpadla ked som zvracala az ma brala zachranka ale to som nebola tehu len ja tieto zalidocne veci velmi tazko znasam...

tinka0000
autor
29. dec 2017

Tak nakoniec sme prisli.o babatko.Velmi sa.mi tazko.pisu tieto.slova.Nejaky misserld,nebilo mu srdiecko😖😢
Ako prebieha zakrok a kedy sa mozeme snazit.znova?
Dakujem 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre