Je monitor Angel sounds bezpečný?

eevicka83
17. apr 2013

Ahojte chcela by som sa spytat maminiek ktore pouzivali alebo nieco poculi o monitore srdiecka babetko ked je este v brusku ci je bezpecny a ako casto ste ho pouzivali? Srdiecko som krasne pocula od 12tt ,aspon si myslim lebo som pocula aj svoje a potom som nasla babetko a bilo ovela rychlejsie.

miuciuska
17. apr 2013

Ahoj eevicka83 ja ho nemám ešte takže ti neporadím či je bezpečný alebo nieje,len by som sa ťa chcela opýtať kde by som ho zohnala??dá sa kupiť aj v lekárňach?zháňam ho už dlho aj na internete ale ešte som nič nenašla,len akurát na bazároch dáke použité a taký nechcem.dakujem 🙂

hanka1111
17. apr 2013

ahoj @eevicka83. Ja som ho používala dosť často zo začiatku aj 2x za deň, niekdy 4x za týždeň, malý je v poriadku 😀 Keď som už začala cítiť pohyby, potom som ho už takmer vôbec nepoužívala, to už len občas. A áno srdiečko bábätka bije oveľa rýchlejšie, to hneď rozlíšiš 🙂 @miuciuska ja som ho kupovala tu: http://www.brendon.sk/Products/Details/22361 😉

livocka21
18. apr 2013

ja ho mam a pouzivam a neni problem ziadny 🙂 drz sa 🙂

jatyono
23. feb 2014

Je bezpečný. Srdiečko bábätka bije takmer dvakrát rýchlejšie ako naše. Ja som ho kúpila za 32 eur
na www.angelsounds.sk/sk/katalog/ozvy-plodu-angels... Doniesol mi ho kuriér až domov.

maciatko68
2. sep 2014

Jasne, že je bezpečný. Radila som so svojim gynekológom. Pozrel všetky parametre prístroja.

gerdusha
26. mar 2015

mam na predaj angelsounds, viac v IP

mkado
26. mar 2015

Cena?

makovv83
26. mar 2015

je super, máme ho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre