Je nespavosť v 1. trimestri normálna?

sestinka3
13. jan 2020

Baby čaute je to normálne že som od cca 10tt začala trpieť nespavosťou???....veď normálne sú všetky tehuľky unavené a vkuse spia.... nechápem....doobeda fungujem v pohode na obed idem spať s malou asi na hodinku a potom som až do večera unavená....keď ľahnem do postele nemôžem spať niekedy aj do polnoci....alebo keď aj zaspím o tretej som hore a nedaj bože zaspať.... máte to niektorá tiež???

miriam1983
13. jan 2020

@sestinka3 presne toto iste som ja

qwert87
13. jan 2020

@sestinka3 áno, aj ja som to tak mala v tehotenstve. Okolo 4 mesiaca to prešlo a už som spala dobre.

sonnenshein
13. jan 2020

Keby len v prvom trimestri.... Mam to stale.. Vraj pomaha magnezium pred spankom, ale mne veru nie...

sestinka3
autor
13. jan 2020

@sonnenshein ale aj v prvom si mala?

sonnenshein
13. jan 2020

@sestinka3 Od cca 6tt....

heidy222
13. jan 2020

@sestinka3 mala som to aj ja, vyspala som sa az po porode v porodnici prvy den. Trochu pomahal caj na spanie s baldrianom, unavit sa cez den fyzickou aktivitou

poliu
14. jan 2020

@sestinka3 u mňa to isté.Som 11tt. Každú noc cca o tretej a do rána už len na jedno oko. Na nervy to je. Skúšala som nespať cez deň ,jesť aj najesť pred spaním, ale všetko jedno. Mozno kus lepšie keď som sa najedla este okolo 22 00.Vraj to zvykne prejsť, tak teda počkám...

lenkacipka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre