Je normálne, keď podľa sona som v inom týždni ako podľa menzesu?

bonet
20. feb 2013

Ahojte otehotnela som zazrakom dva mesiace po potrate v 23tt ale podla ms by som mala byt v 5-6 tt ale podla uzv som iba 3tt..vidiet len ohraniceny vak...bojim sa ako to dopadne.Je to normal ?

zivika
20. feb 2013

mne doktor hovoril, ze normal je +/-2 tyzdne, takze myslim, ze sa nemusis obavat, ultrazvuk nie je uplne presny 😉

suz2
20. feb 2013

neboj, je to normálne, nie je to taký veľký rozdiel. uvidíš, všetko budeOK. mne to tiež vychádzalo 2 týždne rozdiel podľa MS a podľa sona... napokon bolo správne sono.

wiki20
20. feb 2013

ja som mala podla krámov 1 termín 27.12 a druhý termín bol podla usg 7.1 ....a porodila som 8.1 :D

sisi1503
20. feb 2013

Aj mne pri prvom vychadzal rozdiel tyzden a pri druhom.dva tyzne.Doktor mi to vysvetlil tak,ze som pri prvom otehotnela tyzden po tom ako by som mala mat plodne dni a pri druhom az dva tyzdne po,takze az niekedy ked som ocakavala menzes.A deti sa mi narodili presne na den podla sona...

kikaski
20. feb 2013

ja to mám podobne, ja som teraz vraj 3 týždne mínus oproti menstruácii, tak len dúfam, že to bude problém v cykle a nie v niečom inom...ani neviem či to je normálne, ale môj cyklus bol rozhádzaný, tak verím, že bábo bude rásť pekne a vydržíme aspoň dva mesiace ešte 🙂

hruska82
20. feb 2013

To je uplne normalne! My podla sona sme o 2 tyzdne popredu. Tak uvidime, kedy sa krpcovi bude chciet von 😉 Krasne tehulkovanie!!!

zuzulica
20. feb 2013

To je normálne, my sme od začiatku asi týždeň pozadu,neboj 😉

carmella
20. feb 2013

ahoj ano

naolina
20. feb 2013

ahoj! ja mam nepravidelnu menstruaciu a preto prve tehotenstvo som mala minus 3tyzdne a teraz som podruhy krat tehotna a mam minus 2tyzdne. Prve babetko sa narodilo v termine urcene podla ultrazvuku a vsetko dopadlo dobre 🙂 Neboj sa 🙂

syslica
21. feb 2013

Bez obáv 😉 stačí, keď nemáš tabuľkový cyklus alebo vyprovokovanú ovuláciu a hneď je tu posun... ja som s najstarším syslíkom otehotnela okamžite po spontánnom potrate, tiež som to mala takto prehádzané spočiatku, druhý bol tabuľkový a pri treťom mám už stanovené tri rôzne termíny pôrodu (podľa MS a dvoch rôznych UZV). 😝

zuzka444
21. feb 2013

jasne ze je to normalne toho sa nemusis bat.ono sa.to pocita vsetko podla 28 dnoveho cyklu cize ked mas rozhadzany budes mat aj toto rozhadzane akurat sme to brali na predporodnej priprave takze pohoda neboj sa.aj mne to hapruje bo som.brala h.antiku a ked sme chceli babo som ju vysadila a nebrala cca rok a pol prve tri mesiave chodila ako hodinky ale potom?jemine raz 28 dni druhy krat 31 dni...proste bars jako.a aj teraz podla ms mam mat termin 28 jun ale podla sona uz mam 23 jun ale tiez mala som aj podla sona 7 jul heh..cize neboj neni si.v tom sama.to sa nikdy neda presne vypocitat kedy sa drobcovi bude chcet von a hlavne zaciatky su take dost premenlive takze klud a hlavne si uzivaj tehulkovanie 🙂...

martinka0031
21. feb 2013

jasne ze moze,nemusis sa ničoho obavat 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre