Ahojte mamicky Chcem sa opytat som v 5tt. Mam take jemne.bolesti v podbrusku a v pravom.boku.ako.je.slabina.ako.keby. Ma niekto.skusenosti??? Dakujem.Vam.pekne.:pregnant_woman:
@tinka0000 kazdopadne ti prajem co najviac pohodove tehotenstvo, zdrave babatko a nabuduce - skor nez zalozis dalsiu temu bez adekvatneho nazvu, si skus aj nieco precitat, pohladat 🙂 na nete - aj tu na MK najdes kopu odpovedi na tvoju uz 2x zadanu otazku 😉 a tych bolesti v tehu si este uzijes viac ako dost..
@2zuzanka2 ja nemam.problem.so.spankom ale cez.den.Cez.den.prespim.ceeely,a.v noci.spim.ale.mam.rusivy spanok neviem sa usalasit😀😀 Nevolnosti zatial.nemavam,sem.tam.nejaka.vona mi.nevonia a vadi,alebo.mame.hava a ten.mi.lezie na.nervy uz,😎
@nikaeli ak si cakala svoje.prve tak.tiez.si sa.mozno bala,stresovala,kazda.zena.preziva svoje tehotenstvo.inak. Radsej sa opytam 10krat aj.to.len.na.nazor.druhych..:clap: A budem.kludnejsia
@tinka0000 kazdopadne ti prajem co najviac pohodove tehotenstvo, zdrave babatko a nabuduce - skor nez zalozis dalsiu temu bez adekvatneho nazvu, si skus aj nieco precitat, pohladat 🙂 na nete - aj tu na MK najdes kopu odpovedi na tvoju uz 2x zadanu otazku 😉 a tych bolesti v tehu si este uzijes viac ako dost..