Kam na prvotrimestrálny NT screening v Bratislave?

aviska
4. máj 2020

Ahojte. Prosim odporučítemi kam ist na prvotrimestralny NT screening v ramci Bratislavy?

Dakujem

denden77
4. máj 2020

@aviska helou.. mne ho robil moj Dr., neviem o tom, ze by odosielali inam.. potrebujes lepsi ultrazvuk, ci co konkretne? lebo screening sa sklada z vysledkov odberov a ultrazvuku.

aviska
autor
4. máj 2020

@denden77 potrebujem taky kde robia sijove prejasnenie, napr meranie kostičky nosa a moj Dr. to asi nerobi kedze mi vypísal výmenný listok a povedal, ze sa mam objednat bud na kramare, antolsku alebo nejaky súkromný lekár.. len si vybrat musim.

evinkakub
4. máj 2020

@aviska ahoj, ja som bola v Gynfiv

evaachesa
4. máj 2020

@aviska dr Holan v Procare.. objednava sa mailom..bola som u neho v 20tt a vsetko pekne podrobne poprezeral. Stalo to cca 90€. U mojho gyn to trvalo aj s chytenim klucky asi minutu. Takze bola som kludnejsia.

denden77
4. máj 2020

@aviska rozumiem.. pripnem ti zoznam, ktory som dostala v genetickej ambulancii 😉

nana8989
4. máj 2020

Ja som bola v 12 tt u doktora Cunderlika a potom v 21tt u Holana. S obomi som bola veľmi spokojná, skus pozrieť 😊

aviska
autor
4. máj 2020

@nana8989 dakujem skusim toho Cunderlika lebo co som kukala tak holan robi ina morfo v 20tt

aviska
autor
4. máj 2020

@denden77 dakujem

admontis
3. jún 2020

Prosím Vás žienky viete ma nasmerovať, kde presne pôsobí Mudr. Čunderlík? Sme zo stredného Slovenska a práve mi volal Mudr. Grochál že mi zajtra ráno vybavil termín u Mudr.Čunderlíka na Kramároch, odporúča ďalšie vyšetrenie a konzultáciu ( náš maličký má srdcový defekt). Ide o to, že tam máme byť už pred 7 ráno a vôbec sa nevieme orientovať, tak aby sme neblúdili. Ďakujem za každú pomoc/radu 🙂

aviska
autor
3. jún 2020

@admontis na nete je napisane ze Ambulancia sa nachádza na prízemí Nemocnice Poliklinicka časť.

ckatka
10. jún 2020

@aviska ja chodím do Kochu (aj na normálnu gynekologiu) ...A tam to robia. Takže kľudne aj tam.

aviska
autor
10. jún 2020

@ckatka dakujem uz idem dnes k DR. Slezakovi

ckatka
10. jún 2020

@aviska ten je vraj super počula som o nom

aviska
autor
10. jún 2020

@ckatka no len mi dnes pisala sestrička ze bez doprovodu
som sa tešila ze aj muz konecne uvidí lebo ja mam jedine sono z 5 týždňa kde bola len gulička

ckatka
10. jún 2020

@aviska uuuf to je škoda. Aspoň mu to nahraj na mobil. Ja pôjdem v auguste a dúfam že dovtedy už sa bude dat

kokoloko15
25. júl 2020

@aviska ahoj, mozem sa spytat ako dlho si cakala na termin a cenu? Dakujem 🙂

aviska
autor
26. júl 2020

@kokoloko15 da sa so sestričkou dohodnut, ja som jej povedala ze 10.06 budem končiť 12tt a ona povedala, ze volne ma az po 15 ale ze najlepsie by bolo toho desiateho a vopchala ma na 18:30h. (To som volala na konci 9tt.) Sestrička je velmi mila skus zavolat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre