Kam pichať injekcie Fraxiparine ?

22. nov 2019

Ahojte mamicky.tie ktore ste si pichali potrebujem prosim poradit.sestricka mi hovorila ze si mam pichat ruka ruka noha noha.tak si aj picham ale teraz rozmyslam ci nemyslela najskor ruka vypichat kolko sa da.potom prejst na druhu zas vypichat a tiez tak na nohach...ze kym sa vratim spat k 1.ruke budu zahojene vpichy.teraz vobec neviem ci robim dobre.alebo to je jedno??brusko mam vynechar...budem vam vdacna

renatka1985
22. nov 2019

urcite treba striedat, kazdy den ina koncatina.

autor
22. nov 2019

@renatka1985 dakujem za odpoved.uz som kludna

angel993
22. nov 2019

Ja som striedala najprv ruky, asi 3 mesiace, potom som pichala do nôh, lebo ruky som mala samá modrina. Keď sa ruky zahojili, to už som mala modré nohy, znova som striedala ruky.

zorkahorka
22. nov 2019

Nemusíš každý deň inú končatinu, ja som dlho pichala do tej iste ruky.nic sa nestane

93kris
22. nov 2019

Aj ja som pichala do jednej ruky kym sa dalo a az ked som uz mala vsade modrinky som presla na druhu ruku a teraz striedam obe 🙂 Do nohy som pichala len vo vynimocnych pripadoch lebo tqm sa mi vzdy spravila hrca ako svet.

montemotherone
22. nov 2019

Ja som pichala len do brucha. Najprv dopredu, kedze som bola štíhla, mala som malo tuku 🙂 neskôr sa mi urobila pneumatika na páse a vzadu, tak potom tam 🙂

janinah
22. nov 2019

Je to úplne jedno.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre