Kto je v 5. týždni tehotenstva?

samkova
3. jún 2021

Ahojte,je tu niekto kto je v 5 týždni tehotenstva?

klip0
3. jún 2021

Ahoj, zadaj si termín porodu do profilu a prida ta do skupiny.
Alebo sa pridaj aj sama, neviem na kedy ti vychadza, ak januar tak Januarovky 2022

samkova
autor
3. jún 2021

@klip0 neviem ešte termín

klip0
3. jún 2021

@samkova ten sa vyrata podla terminu poslednej menstruacie. Kedy si mala? A kolko dnovy cyklus? Su nato aj kalkulacky na nete

samkova
autor
3. jún 2021

@klip0 hej viem,len pokiaľ to nemám ešte od lekára,tak nemôžem presne napísať....Nevadí ďakujem

klip0
3. jún 2021

@samkova no ved to je priblizne a terminovka skupina je na cely mesiac. Pripadne ak ti to vychadza na rozbrani dvoch mesiacov mozes byt aj v oboch skupinach

petamich
3. jún 2021

@samkova presne to fakt nepotrebujes 🙂 https://tehotenstvo.academy.sk/index.php napis si do tejto kalkulacky prvy den poslednej menstruacie a ono ti to vypocita cca. orientacny termin porodu (tak bude aj lekar pocitat) - bud januar alebo februar ;) a podla toho sa hod do terminoviek - su tam baby, co budu rodit v tom istom mesiaci

a gratulujem 🤞🏻🍀

ivver
3. jún 2021

Baby viete mi poradít.. Poslednú ms som mala 26.4. Tehu mam potvrdene ale na sono bol vidieť zatiaľ len gestacny vak cca 8mm, ovulaciu som mala ale neskôr cca 17dc..kontorlu mam až o 2 týždne, čo myslíte kolky TT som
Ďakujem

julie19
3. jún 2021

@samkova kľudne sa daj do dvoch termínovych skupín keď to vychádza tak na prelome... ja som tiež v dvoch skupinách, lebo podľa ms to vyšlo na 25.10. ale podľa sona na začiatku tehotenstva mi dala doktorka termín 6.11. a potom mala zas rýchlo podrástla a zas mi menila TP na 2.11. ... tak som sa dala aj do oktobroviek aj do novembroviek 🤷‍♀️ (Nakoniec mi 31.10. praskla voda a 1.11. o 0:55 sa narodila mala, takze to bol vyslovene prelom mesiacov 😅🤣) ... v skupinách nájdeš kopec mamičiek čo sú plus mínus v rovnakom TT ;)

e1i
3. jún 2021

@ivver 5+4

samkova
autor
3. jún 2021

@e1i gratulujem,už videl lekár plodik aj?Ja som bola 1.6 a som bola v 5 týždni ešte sme plod nevideli

e1i
3. jún 2021

@samkova ja nie som len som odpovedala na otázku ze kolko by mala byt. Ja som mohla byt o den menej ale nevyslo.

mikasz
4. jún 2021

@ivver podla ms si 5tt+4
Termin sa ale moze casom upravit podla ultrazvuku a merania plodu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre