Ktorá ste začala brať Femibion 1 až v 6. týždni?

25. okt 2020

Čaute dievčatá, ktorá ste začala brať Femibion 1, až keď ste zistila, že ste tehotná, všetko je ôk ? Bábätká máte v poriadku ? Ja to beriem už 2 týždne ale nerobí mi to dobre, dajak ma boli brucho z toho...

h_petra
25. okt 2020

Ja som asi v siedmom tyzdni prestala brat a deti su v poriadku 😄.

nikpa
25. okt 2020

Ty si myslíš, že ak žena nebude brať tehu vitamíny predtým ako otehotnie tak bude mať choré bábo? Neblázni. Drvivá väčšina žien začne brat vitamíny až keď jej potvrdia tehotenstvo. A tieto ,,moderné,, vitamíny zažívajú boom len posledných pár rokov. Myslíš, že naše matky, babky niečo navyše okrem stravy brali? Je fajn ak si dávas vitamíny ale zase im neprikladaj väčšiu dôležitosť ako je treba. Najvýznamnejšia je zdravá a pestrá strava. Ja osobne som začala brať vitamíny okolo 7 tt a tiež mi z nich bolo zle, tak som si kúpila len obyčajnú, čistú kyselinu listovú, nič viac.

diaalex
25. okt 2020

Ja som ho brala do konca tehotenstva a este aj počas kojenia a úplne v poriadku bolo vsetko 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rendicka
25. okt 2020

prednosta gynekológie Doc. Záhumenský má jedno video kde okrem iných super vecí, vraví, že ak žena má pestrú stravu čo v dnešnej dobe je normálne okrem kyseliny listovej prvý trimester iné vôbec nemusí brať, veď si treba prečitať zloženie "mam" vitamínov tám sú mnohé prvky v ťažko straviteľných zlúčeninách chelátoch, veď keď to zješ jasné že musí byť niekomu zle, ja som skôr v 6-7m keď sa vyvíja mozog babätka jedla viac orechov ktoré obsahujú látky dôležité preň

katka281
25. okt 2020

Ano, ja som ho zacala brat az ked mi potvrdil lekar tehotenstvo. Je to len doplnok, tehotenske vitaminy 😊 nic sa nestane ak to neuzivas od zaciatku. Tiez som mala pocit ze ma z toho boli brucho...ale potom mi to lekar vyvratil ze to nie je z femibionu. Bolesti brucha odzneli asi vo 4.tom mesiaci a doteraz femibion uzivam, akurat uz dvojku, lebo som v 7.mesiaci. Vsetky vysledky mam ukazkove, krv, tlak, glukozove testy, rast maleho....

autor
25. okt 2020

@katka281 super, toto som chcela počuť ci to mam jest ci ne... Bo kamarátky to nebrali lebo zvracali

alikal
25. okt 2020

ak sa zena normalne stravuje ziadne tehu vitaminy nepotrebuje. odporuca sa to brat ked ma napr. velke nevolnosti a za den zje jeden jogurt a ostatne vyvracia, tak vtedy ma zmysel to brat lebo nedostava dost potrebnych zivin. ale ani to nie je vyslovene nutne, tehu vitaminy su veeeelky biznis

katka281
25. okt 2020

Je na tebe ci ich budes papat ci nie 😊 ja som jednotku brala kazdy den, tuto dvojku uzivam len tak kazdy treti ci stvrty den, tak mi odporucil lekar. Samozrejme ti treba aj vela zeleniny a ovocia 😊 ono ti to podla mna nema ako uskodit, ak ti nevadi ze to nie je najlacnejsia zalezistost, tak tym nic nepokazis ze ho budes brat. Ja som nevracala ani raz a jedine co ma trapilo boli tie bolesti brucha a nafukovanie, ale to samo preslo trosku neskor.

veronika1234512345
26. okt 2020

Za celé tehotenstvo som nebrala nič. Max magnézium aj to málokedy. A mam zdraveho synaa celý priebeh tehotenstva bol úplne v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre