Začali ste užívať Femibion samé alebo na odporučenie lekára?

katka3212
3. sep 2022

Dobrý vecer , chcem sa opýtať či ste niektoré brali femibion počas tehotenstva same od seba , alebo až keď vám to odporučil lekár ? Pokiaľ mi o tom nič nehovoril, je v poriadku že to beriem ? Alebo by to mali brat len zeny na odporučenie. Stále sa ho to zabudnem opýtať , a najbližší termín mám až o 3 týždne . Ďakujem

fifina75
3. sep 2022

@katka3212 sama od seba. Lekárka s tým nemala problém.

olivierko229
3. sep 2022

@katka3212 ja som ho brala na odporucenie pri druhom tehotenstve, pretoze som prveho Este kojila, aby malo babo v brusku co potrebuje. Je to voonopredajny doplnok vyzivy, Myslim, ze Bez problemov mozes

petamich
3. sep 2022

sama od seba, moj lekar neodporuca konkretny vyrobok

anavixy
3. sep 2022

Sama od seba, len sa ma spytala ci nieco uzivam. Je uplne v poriadku, ze to uzivas. 🙂

katulka94
3. sep 2022

Sama od seba, každý gyn ti povie že treba užívať v prvom trimestri kyselinu listovú a to či budeš brat Femibion alebo iný prípravok je úplne jedno hlavne že máš tehu vitamíny a to je fajn

riskoh
3. sep 2022

Sama od seba po prvom trimestri a užívala som Prenatal Jamiesonu

sanys
3. sep 2022

@katka3212 sama od seba niekoľko mesiacov pred otehotnením .

epelino
3. sep 2022

Sama od seba a myslím,že 2x mi to pomohlo aj k otehotnením. Brala som ho celé tehotenstva

baxira
4. sep 2022

Na začiatku tehotenstva (myslím, že po zistení aktivity srdiečka) mi gynekológ povedal, že si môžem kúpiť nejaké tehotenské vitamíny, ale že minimálne kyselinu listovú treba užívať. Povedala som mu, že kyselinu listovú mi kúpil manžel ihneď po potvrdení tehotenstva a beriem ju, ale že neskôr chcem užívať Femibion. Gynekológ s tým bol OK.
Brala som ho počas celého tehotenstva a bola som spokojná.

login1234
4. sep 2022

Sama od seba

parcelka
5. sep 2022

@katka3212 sama od seba, 2 mesiace pred otehotnením brala som Femibion 1 a teraz od 13 týždňa beriem 2 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre