Ktoré eshopy s tehotenskými vecami mi poradíte?

danielkadandy
5. apr 2020

Kedze sa teraz do obchodov velmi neda..resp.neriskujem radsej..
Uz by sa mi zisla nejaka pohodlna podprsenka, mozno leginy( nohavice sa uz bojim zapinat)
A tiez v com chodite k zenskemu? Zislo by sa mi nieco predlzene..niesom velmi suknovy typ..

Vdaka 🙂

bibg
5. apr 2020

@danielkadandy ja som spokojná s H&M aj keď ceny sú vyššie ale zas kvalitou sa to máločomu vyrovná. Viem že v bonprixe majú tehu veci. A tento týždeň bude aj v lidli tehotenská móda 🙂 čo sa týka gyn. No ja chodím šaty, sukne od 12 tt mi robí sono cez brucho takze môžem ísť aj v nohaviciach. Ja som tiež nebola sukňový a šatovy typ ale tehotenstvo to zmenilo. Hlavne v lete bolo pohodlnejšie mat nasebe voľnejšie šaty ako pariť sa v kratosoch a tričku 🙂 hlavne sa v tom musíš cítiť dobre.

danielkadandy
autor
5. apr 2020

@bibg hej saty budem rada nosit len som si este ziadne pekne nevybrala
No a H&M maju asi aj eshop nie?

c_est_la_vie
5. apr 2020

@danielkadandy ja nosim podprsenky zatial moje netehotenske sportove ( puma).

Oblecenie- po dome a na sport obycajne tehotenske leginy z lidla ( vislo kupujem ako netehotenske).
Kupila som si aj krajsie gate ( hm) ale urcite online ( nie ze by bola ina moznost), v predajniach maju maly vyber a take vytahane veci. Netehotenska velkost mi je este velka.

Bluzky a saka mi zatial stacia netehotenske, rovnako po dome bavlnene tricka.

Na gyndu nosim saty ( opat netehotenske)- ja mam vela takych volnych strihov. Ale urcite na kontrolu nic drahe - nech mi to nezabrizga od gelu. Na leto planujem este 2 maxisaty ( normalna konfekcia, bavlnene). Zvysok vykryjem mojimi sucasnymi.

Povedala som si ze radsej zainvestujem do kabeliek a topanok- ja mam radsej kvalitne veci a to mi je skoda na par mesiacov kupovat.

jajka71
5. apr 2020

@danielkadandy ja som si kupila tehu veci v januari a 1.2.sa dvojicky predcasne narodili....za mna odporucam leginy a saty ackoveho strihu, bavlnene tricka prip.saty a tuniky s veckovym vystrihom ackoveho strihu, popripade prekladany vystrih pre zeny, ktorym bude dopriate kojit dlhsie. Je veela moznosti ako sa citit pohodne, ja som po narodeni dvojiciek rozdala tuniky, tricks s prekladanym vystrihom elasticke a idealne bavlna ci lan prip.bambus....

kiki68
5. apr 2020

Odporucam leginy a vobec veci z HM, dobre kvalitou aj cenou. Neni to zrovna bozsky design, ale v obdobi ako toto je to asi jedno. Ako ja som so chcela na leto kupit seraphine, ale tak co sa v tom bude pretrcat na zahradke?

kukulienka83
5. apr 2020

Lidl má v pohode tehu veci...podľa mňa na ten čas cena a kvalita super. A je aj e-shop...a dnes je ešte doprava zadarmo, tak šup nakupovať 😉

danielkadandy
autor
5. apr 2020

@c_est_la_vie jasne to urcite ze nebudem si teraz same tehotenske roby nakupovat...len nech mi je pohodlne

babi81
5. apr 2020
eriksonka1234
5. apr 2020

@danielkadandy https://www.sashe.sk/cush/detail/cush-legíny, trošku drahšie, ale neskutočne pohodlné a vydržia roky

evaachesa
5. apr 2020

@danielkadandy kedze tehotenstvo netrva vecnost, odporucam popozerat bazarik tu na MK. Ja som si tak kupila super rifle ktore v h&m predavaju za 39,90€ len za 5€ ako nove. Nasla som aj fajn tuniku, bezpecnostny pas do auta a zopar drobnosti za par € 🙂 no a urcite treba vyuzit aj lidl na tehu oblecko. Maju dobre tielka a tricka ktore potom vyuzijes na dojcenie a tiez riflove saty boli super a myslim ze to opakuju. Podprsenky som skusala v h&m no mne vobec nesadli. Kupila som jednu skvelu v lindex a dalsie dve cez Aliexpres ako aj nocne kosele ktore su super na dojcenie a mala som ich aj v porodnici. Nedavno som si z Aliexpresu poobjednavala dalsie veci na dojcenie a som sppkojna. Ak chces poslem linky. Drzim palce 🙂

danielkadandy
autor
6. apr 2020

@evaachesa dakujem jasne urcite posli ;)

evaachesa
6. apr 2020

@danielkadandy poslala som ti spravu 🙂

lenka2710
6. apr 2020

@danielkadandy ja som si tiež niečo kúpila tu na bazariku a potom z bonprixu som si objednala legíny a tuniku, ale tuniku využijem aj po tehu keďže rada nosím voľnejšie veci ako vypasovane
A už viem veľkosť akú potrebujem a okrem toho, keď sa mi niečo nepáči, pošlem naspäť a do 2 týždňov mam peniažky naspäť

pralinka86
6. apr 2020

Leginy lidl su super, az som neverila... a teda este hm, sem tam tchibo ma tehu veci, next mal, ale ten tusím teraz nefunguje, aj asos

bona69
6. apr 2020

@danielkadandy v Lidli sú super veci aj dobre ceny, ja som v skrini nemala pred tehu ani jednu sukňu a saty,a v tehotenstve som mala šaty a užívala si že som konečne nemusela sťahovať brucho😀 tepláky som tiež mala z Lidlu,pyžamo a nočnú košeľu z bonprixu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre