Ku komu ísť na 3D/morfologické sono v Košiciach (Dankovčík vs Juhás)?

alexsk
2. aug 2019

Ahojte zienky,

Prosim Vas, kde ste absolvovali druhotrimestralne morfo sono v KE? Som z ineho mesta a lekar mi dal na vyber objednat sa k tymto dvom lekarom. Citala som na oboch vynikajuce, aj dost odstrasujuce recenzie, tak sa neviem rozhodnut. Su tu recenzie a diskusie, avsak starsieho data, takze by som ocenila nejake aktualne skusenosti. Dakujem 🙂

kobz
5. aug 2019

@alexsk a je mi to luto 😔 ale anjelik uz urcite dava pozor na svojho surodenca a dohovori mu, nech sa pekne u teba zabyva ❤️ Drzim silno palce a zahrniem ta do svojich modlitieb 🙂 ✊🏼

kobz
5. aug 2019

@alexsk jeej, pozeram ze mas profilovu foto z Marianskej hory? 🙂 tam to doverne poznam 😍

alexsk
autor
5. aug 2019

@kobz ano, viem, ze mas pravdu a vacsinu casu sa tym riadim. 🙂 Ver, ze mam za sebou kusisko prace, co sa tyka healingu, cize viem o com pises. No vies ako, niekedy su slabe chvile. 🙂 No nastastie netrvaju dlho a potom to babu vzdy vynahradim 🙂

alexsk
autor
5. aug 2019

@kobz ty si fakt uzasny clovek ♥️ Velmi pekne dakujem. Ano, cakali sme na nase duhove babo dlho a bola to tazka cesta, no vela ma to naucilo, hlavne pokore a trpezlivosti. V najtazsich chvilach som si vzdy vravela, ze je ok, ze stale nechodi, ze pride vtedy, ked bude pripravene ostat, aby som si ho mohla za 9 mesiacov zdrave stiskat v naruci. 🙂 A to si stale pripominam, nasu malu dohodu, ked ma prepadne strach 🙂 Foto je naozaj z Marianskej hory, ale je dost stara, uz by si ma nespoznala 🙂 Este raz dakujem a prajem vsetko dobre ♥️🌸🙏🏻

kobz
5. aug 2019

@alexsk pri tejto celej diskusii neustale zimomriavkujem 😁❤️ Tak som si ista, ze teraz, ked uz malicke prislo, tak prislo aby tu uz ostalo navzdy a ani sa nenazdas, a budes si ho nadhernucke stiskat vo svojom naruci, vonat jeho vonave vlasky.. to vsetko treba mat stale na zreteli a vsetko bude dobre ❤️ Ja to vsetko poznam.. tie trpke chvile presviedcania sa, a nasledne plne uprimnej radosti.. to balancovanie.. prajem ti, aby bolo co najviac tych krasnych a nech je uz iba dobre! 🙂 drzte sa 🙂✊🏼

kkkatkaaa
6. aug 2019

@alexsk držím palce, nech je tvoje rozhodnutie správne a prajem krásne tehuľkovanie. Výsledok je krásny 😊😍 @kobz @pininka1 aj vám dievčatá pekný deň 🌞

ludmilka2407
6. aug 2019

Ja som bola pri synovi v Sonoclinic, robila mi utz doktorka a vsetko ok, pekne vsetko vysvetlila a popozerala. Teraz sa tam tiez chystam. Na Myslavu som pocula ze si naberu kopu pacientiek, dlho sa caka a zvyknu aj preobjednavat.

kobz
6. aug 2019

@ludmilka2407 ano, inak aj to je pravda, ze 2x nas preobjednali a ked sme konecne mali u nich termin, tak sme 2 a pol hodiny!!! cakali, kym nas vzali dnu, boli sme tam asi 3 minuty,aj to neviem ci nie vela hovorim, a ze je zle otocene, tak nech sa ideme najprv na polhodinu (dnu nas ale vzali az po hodine) prejst, medzitym nech po cakarni aspon polhodinu, ale oni ma zavolaju (zasa vecnost) a nakoniec aby sme sli aspon na 2-3 hodiny sa prejst, potom nech prideme.. a hlavne nech sa hybem.. tak sme sa na to prechadzanie po cakarni a blizkom okoli vykaslali a ked sme mali ist na tie 2-3 hodiny, skocili sme si na nakup, troska pokupovat pre babatko a prisli sme o par hodin..

visna6
3. okt 2019

Moje skusenosti .... na odporucanie mojj lekarky som tam bola v 12., 20., aj 30.tt
Pristroje, prostredie spickove....aj skusnosti urcite
No ja po tychto navstevach uz nevrim ziadnym "naj" strojom, lekarom ...
Aleje to zazitok vidiet tam babatko 🙂 no vsetky slova treba brat s rezervou

nedockavka372
20. feb 2020

@visna6 dobrý deň, boli ste u dr. Dankovčíka? plánujem ísť v 30tt, chcem sa opýtať ako vyšetrenie prebiehalo, čo pozeral a kolko stálo.. + dal vám videá a fotky?

visna6
21. feb 2020

@nedockavka372 áno bola som u neho, trvalo to asi 10-15 minút. Fotky mi dal na USB (musí byt nové zabalene) alebo si ho kúpite u nich. Pozeral už neviem tesne čo všetko ale mozog, končatiny meral, bruško, myslím že tento utz je zameraný hlavne na prietoky a cievy, pomer veľkosti bábätka a množstva plodovej vody no a v akom stave je placenta ako pracuje
Cenu si nepamätám ale 60 alebo 70. Mýli sa mi to s utz v 20.tt.

mims1520
7. júl 2020

Ahojte.
Neviete mi poradiť kde v lekárskej správe z morfo sona zo Sonoclinic by som našla dĺžku bábätka ? Všetky skratky som prelustrovala, ale celkovú dĺžku neviem ani za toho čerta nájsť.
Ďakujem !

visna6
8. júl 2020

@mims1520 celková dĺžka tam ani mienke, aspoň si nepamätám aby som ju ja mala napísanú
Ono sa to zratúva ,,, chrbtica, dlha stehenná kost, hlavička. Nechcem ta motať alebo bludy vravieť ale ja som si to takto orientačne počítala

cibulka79
8. júl 2020

@mims1520 Ahoj mas skusenost aj s Myslavou?citam tolko negativnych ohlasov na Myslavu tak teraz neviem ci nemam ist v 20 tt radsej na Sonoclinic

mims1520
8. júl 2020

@cibulka79 jednoznačne sonoclinic ! Citala som názory že sestričky tam niesu prijemne ale ja som tam bola už dvakrát a všetci boli úžasný. Dankovcik je masakralny odborník, ja som chcela ísť len k nemu 🙂 takze zamna určite k nemu ale aj druha lekárka bola veľmi mila

visna6
8. júl 2020

@mims1520 a tak zas odborník....aj ten nemusí mat vždy pravdu
Mne povedal že mala bude mat downov syndróm s rizikom 1<5 (menej ako 5) chýbala vraj nosova kost, neskôr bola príliš mala, našiel dieru na srdci o veľkosti 0,09 cm (ani 1milimeter) (o tom sa kardiologickú vyjadrila že tak maly defekt je ťažké nájsť už na narodenín bábätku, diagnostikoval jej nedoliehavu chlopňu s prepúšťaním krvi 2.stupna. Aaaaa narodila sa úplne zdravá ani jedno, druhé, tretie..vôbec nič nemá
Takze aj dankovcik je len človek a nie je neomylný

mims1520
8. júl 2020

@visna6 je, ale napríklad ja mám skúsenosť aj s rodinnými príslušníkmi že všetko čo povedal do bodky bolo plus mne je veľmi sympaticky, takze ja som nemala ani štipku problému a pôjdem k nemu určite aj nabuduce

gabrielaang
13. máj 2021

@alilka viem ze to je tri roky do zadu písané ale povedal vám na prvom Sone aj pohlavie? A bola to pravda? Ďakujem za odpoveď

ludmilka2407
13. máj 2021

@gabrielaang ahoj, ja som bola pri Dr.Janosovej v sonoclinic, v 12tt nam povedala pohlavie a bolo spravne 🙂

kamagma
13. máj 2021

Ano povedali

alilka
13. máj 2021

@gabrielaang och už si nepamätám, ale asi áno.. Teraz mi nepovedali, ale robil mi iný Dr usg, pred 3 týždňami..

diaalex
13. máj 2021

@gabrielaang povedala v 12tt a bolo to správne 🙂 Sonoclinic

gabrielaang
14. máj 2021

@diaalex ja som bola u Juhasa v Myslave povedal ze bude chlapec v 13+4tt teraz som 26tt a moja gynda ma obyčajne sono a nevidela nič už na druhej poradni tak sa aj začínam báť lebo modré veci mam aj kočík už 🤦‍♀️🤦‍♀️😂 tak dúfam ze to tak bude ako povedal

visna6
14. máj 2021

@gabrielaang tiež mi v sonoclinik povedali v 12.tt a tka bolo

diaalex
14. máj 2021

@gabrielaang tak držím palce 🙂 ja som kupovala veci až koncom 8.m, kedze dnes všade vsetko kúpiš 🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre