Mali ste niektorá slabé krvácanie po sexe v 8. týždni?

19miri89
28. okt 2013

prosím pomoc, včera som mala s partnerom pohlavný styk. po skončený som bola od krvi ale len troška odvety nič, nemám ani kŕče, ani bolesť nie je mi ani zle som v 8 týždni. mali ste to už niektorá??

sue
28. okt 2013

@19miri89 impertinentná otázka, ale divoký sex, alebo kľudný?

renuska23
28. okt 2013

treba to sledovať, v tehotenstve je viac zdurená sliznica maternice a po styku môže zakrvácať... ale ak by sa ti to objavilo ešte raz, utekala by som k lekárovi, ja som to podcenila a v 9. týždni som o bábo prišla....

lucka12352
28. okt 2013

Ahojte ja som podla doktora oficialne v 4 tyz dni. Dnes mi to podvrdil. Rano o pol.4 som bola na WC a mala som taku slabu krv na WC papiery. Bola takej cerveno oranzovej farby ale bolo jej uplne malinko ale bolo rozoznat ze sa jedna o krv. Trz mam uz iba taky velmi bledy oranzovo-ruzovy vytok ale naotaj slaby 🙂 uz to nie je krv. Prosim vas mate nejake skusenosti ? Dakujem 🙂

janesa1984
28. okt 2013

akékolvek krvacanie v tehotenstve je podnet na okamžitú návštevu lekára !!!

lencika
28. okt 2013

Jednoznacne treba ist k lekarovi, aj mne sa to stalo a hned mi nasadil tabletky a pokoj, dokonca nam zrusil letnu dovolenku, netreba to podcenovat

andreasiskova3
29. okt 2013

Ahoj, určite by si mala ísť k lekárovi. Ja som tiež po styku vždy krvácala, pritom to nebol nijaký divoký sex. Najskôr mi doktorka povedala, že mám asi nejaký zápal, ale v 11. tt som o dieťatko prišla. Asi už bolo neskoro. Mala som aj taký slabučký ružový výtok bežne, neriešila som to, lebo som počula, že niektoré ženy to majú celé tehotenstvo. Myslím si ale že to bol začiatok konca čo sa týka mňa. Teraz by som utekala hneď.

stanislava88
24. nov 2013

Sestre zistili, ze po sexe sa jej zacali na vaku vytvarat modriny a uz je na rizikovom tehotenstve od 12 tyzdna.

nerko
25. nov 2013

Mala, spustilo mi to potrat. So sexom to nesuviselo, plod sa nevyvijal, takze aj tak by sme o to prisli. Na druhy den ma cakalo cistenie. Teraz som opät tehotna, v 9. tyzdni, dufam to dobre dopadne. Od zaciatku tehotenstva ma velmi boli podbrusko. Niekedy sa to uz neda vydrzat...

janka8484
25. nov 2013

Ja na Vašom mieste by som navštívila gynekologickú ambulanciu ja som sa s takou alternatívou nestretla , lebo môj lekár v tehotenstve mne neodporúčal pohlavný styk

zuzka1008
25. nov 2013

ja som raz tiež tak slabo krvacala v 24tt lekam nam pohl.styk zakazal, dodržali sme , velmi som sa zlakla 😖 nic prijemne

timcikova31
11. máj 2015

Som v 5 týždni tehotenstva, po pohlavnom styku som mala na toaletnom papieri krv. Neviem či mám ísť s tým k lekárovi, neviete mi poradiť? Ďakujem

jankastubka
11. máj 2015

@timcikova31 urcite radsej chod. Nemusi to byt nic, ale aj moze. Zial aj takto moze zacat potrat, ale doktori ho vedia v niektorych pripadoch zachranit. Mna doktor zdrbal velmi preco som neprisla hned.

sebaastian
12. máj 2015

Mne napríklad doktor zakazal sex do 12 tyzdna ja by som išla k lekarovi nech nie je neskoro.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre