Tehotenský vankúš

22. apr 2023

Ahojte, je podľa vás potrebný tehotenský vankúš? Zatiaľ som len v 20tt a dobre sa mi spí. Spím vždy na boku. V neskorších mesiacoch mi to bude nepohodlné a bude ma to tlačiť? Alebo je to zlé pre bábätko? Alebo z akého dôvodu sa kupuje tento vankúš. Ďakujem 😉

54tinka54
22. apr 2023

Bude ťa ťahať bruško keď budeš ležať na boku a budeš mať potrebu si ho niečím podložiť 😀 teda aspoň ja to tak mám. Ale popravde tehotenský vankúš mám a aj tak je mi na dve veci.. pohodlnejší mi je normálny vankúš alebo deka stočená do klbka.

beata_k
22. apr 2023

Ja som nepotrebovala. Nie je to nutnost. Babatku urcite neublizis.

autor
22. apr 2023

Ďakujem 🙂 tak zatiaľ to nejdem riešiť, ak mi to bude nepohodlné, tak skúsim napr. deku.

sense
22. apr 2023

Pre mňa ten veľký tehu vankúš bola najlepšia investícií, nielen počas tehu ale aj veľmi dlho po ňom. Dcéra má 10 rokov a používa ho ona vo svojom "chillkutiku"

hendikep
22. apr 2023

ja by som si bez neho nevedela predstavit noc :D ale kazdy to ma inak..

sajmonka_1216
22. apr 2023

Ja som chcel každú tehotenskú somarinu ale muž ma krotil, našťastie 😁 v poslednom trimestri som si len dala medzi nohy obyčajný vankúš a paráda..

mima1608
22. apr 2023

Som 35tt a nepoužívam. Občas si zrolujem paplón, ale ani to nie je nevyhnutnosť

gabriela2952
22. apr 2023

Ja som mala teda mega bruško, veľa ľudí sa ma pýtala ci nečakám dvojičky 🤣🤣🤣 ale tehotenský vankúš mi nebolo treba, ten spánok nebolo to práve orechové ale stačilo mi bruško podložiť nejakým mäkkým vankúšom a bolo 😊

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
floki1994
22. apr 2023

Môj manžel by ten vankúš v posteli nezniesol 🤣 bruško si podkladám normálnym vankúšom alebo plyšovym medveďom 🙈😅 za mňa vyhodené peniažky by to boli 🙂 sestra ho mala a tiež mi hovorila že v pohode bez neho by si poradila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre