Máte skúsenosť s Duphastonom?

luma1
19. jún 2012

Mala som silne bolesti v podbrusku zacinam 9tt doktor mi povedal ze nabeh na potrat a predpisal mi tabl. Duphaston 1tabl kazde 4hodky. Mate niekto skusenost s tymito tabl?Dakujem

fajndievca
19. jún 2012

Ahoj luma1 tieto tabletky Duphaston sa berú pri nepravidelnom menštruačnom cykle, i pri iných poruchách a problémoch bežného menštruačného cyklu. Taktiež v tehotenstve na udržanie plodu najmenej do 12tt, ale čítala som, že niektoré ženy brali Duphaston celé tehotenstvo. Napriek mnohým nezrozumiteľným informáciám na príbalovom letáku, Duphaston je ženský hormón (umelý), ktorý pomáha v tehotenstve udržať plod. Vytvára ideálne prostredie v maternici. Ja beriem Duphaston od 6tt, mala som aj bolesti v podbrušku, ale čím dlhšie beriem tento liek, tak mám pocit, že bolesti sú stále menej častejšie. Tak len pekne užívaj, tak ako ti napísal lekar, oddychuj a nestresuj sa, všetko bude v poriadku. Držím palčeky 🙂

rejocka
19. jún 2012

ja som tiež brala duphaston hneď od začiatku od 6tt na udržanie-3x denne a pekne zabral 🙂

zara0201
19. jún 2012

Brala som od 6tt do konca 14 tt pre krvacanie. dnes mame doma fesaka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre