Máte skúsenosti s DOPEGYT-om počas tehotenstva?

miska210
21. máj 2019

Ahojte baby. Chcela by som sa opýtať ohladom vysokého tlaku v tehotenstve. Kedže prvý pôrod dopadol zle , momentálne som v 11tt a už teraz musím chodiť do pôrodnice kvôli spomínanemu prvému pôrodu. Bola som tam v pondelok , tlak bol 150/100 ihneď mi dali dopegyt. Beriem 3 x denne po 8 hodinách. Tlak zatiaľ býva okolo 125/80. Brali ste aj vy niektorá? Veľmi sa bojím aby všetko dobre dopadlo ..

maminuska
21. máj 2019

@miska210 brala tehotenstvo dopadlo dobre. Mám zdravého syna

amarilka26
21. máj 2019

@miska210 ahoj, ja som brala cele tehotenstvo dopegyt 6 tab.denne plus dalsie kedze stale tlak vysoky. Tehotenstvo dopadlo dobre. Ku koncu som si aj polezala s tlakom v nemocnici ale vobec mi to nevadilo, skor naopak, bolasom kludnejsia 🙂

deniska14
21. máj 2019

Aj ja som brala dopegyt asi od 15tt a pred koncom mi nasadili este embrantil...porodila som v 37tt...predcasne kvoli preeklampsii a mam zdravu uz 4r.dcerku....dopegytu sa nemusi bat....babatku neskodi

lucisko23
21. máj 2019

Aj ja som brala Dopegyt,plus magnezko a draslik a neslana dieta. Co tri tyzdne som chodila na interne na odbery draslika,lebo aj ten som mala nizsi a sodika,ten som zas mala vyssi. Vsetko dobre dopadlo,porodila som asi 10dni pred terminom. Dcerka ma o par dni 5rokov a je v poriadku

miska210
autor
21. máj 2019

Ďakujem baby 💗 akurát som merala a mám tlak 116/70 takže fajn 🙂

palomablanca
21. máj 2019

@miska210 aj ja som brala pocas celeho tehotenstva + aj ine kedze v 35.tt mi namerali 200/100 tusim...mesiac a pol lezala v nemocnici s preeklampsiou, porod vyvolavali ale az 5 dni pred terminom. Dopadlo to dobre, maly je zdravy.

tretiedieta
22. máj 2019

Dopegyt brala moja mamka ked čakala mna pred 36 rokmi a myslim,ze bez nasledkov 🙂 a dopegyt som brala aj ja pri prvom tehotenstve a rodila som pekne prirodzene v 40.tom tyzdni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre