Máte skúsenosti so screeningom v Gynstar v Prešove?

12majka4
3. aug 2019

Ahojte dievčatá moja gynekologička má poslala aby som sa objednala do Gynstaru v Prešove na trimestralny screening na odber krvi aj ultrazvuk tak sa chcem vás opýtať či máte skúsenosti či aj vás tak vaša gynekologička poslala a či sa niečo platí ?
Ďakujem za každú odpoveď .

ikonica
4. aug 2019

@12majka4 plati sa... Nepoviem to kolko, povedia ti pri objednavani... Ja som prvotrimestralny nestihla, lebo mi moj gyn blbo stanovil tyzdne a kontroly, aj ked mam pravidelnu ms a viem aj kedy asi bola ovula... Tak som sla az v 20tt na druhotrimestralny, platila som 55 eur a bolo to super... Ukazala mi bsbo od hlavy az po paty, kazdy organ, jeho funkcnost, popocitsli sme prstiky, vsetko pomerali, pofotili... A pojdem aj v 30tt kstoji to 40 €)... Krv mi nebrali, tu mi bral moj dr. na tripple testy... Dr. Vaskova je mila, pokojna, vsetko pekne porozprava, odpovie na otazky... Neviem ci v propafe viacpocetneho tehu nie je nejaky poriplatok... Objednaj sa cim skor, je tam tlacenica, koncom augusta ma tusim dovolenku...

ikonica
4. aug 2019

Pardon za preklepy...

12majka4
autor
4. aug 2019

@ikonica
Ďakujem za odpoveď

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre