Menzes mi mešká 10 dní a testy sú pozitívne

2. sep 2020

Baby iba ma upokojte že je to ok moja sestra tvrdí že aj ona mala to iste a je to v poriadku pokial to nejsu bolesti na nevydržanie ms mešká 10 dni testy krásne pozitívne ale mam bolesť v podbrusku ako keby mam menštruáciu ale slabšie kŕče a niekedy keď idem cikat tak ma to trosku zabolí bolesť ide do bokov a kríže ma bolia mam výtok stále sa cítim ako keby mokrá raz je výtok biely raz taký žlto hnedkasty myslite že je to ok? Mali ste to niektorá na začiatku tehu

lija22
2. sep 2020

ano mali a bola aj zostala som tehotna

whatever1
2. sep 2020

S hnedým výtokom by som šla radšej ku gynekológovi.

autor
2. sep 2020

@whatever1 zajtra sa objednam tiež mam z toho strach

kika9981
2. sep 2020

Ahoj ak chceš napís mi ip

kika9981
2. sep 2020

Hnedý nevadí horšia by bola krv červená napíš ip

mariska1989
2. sep 2020

Kľudne môžeš už ísť k dr aspoň ako tak skontrolujú môžeš mať aj zápal nejaký keď na wc pobolieva . Ja som šla k dr keď 14 dní meškalo už je čo to pekne vidieť

vilma7
2. sep 2020

Nie, nemala ani pri jednom, bola som 2x tehotna.

nini1010
2. sep 2020

Bolesti a krvave vytoky,hovi je to aj stara hneda krv treba riesit.

jana_eyre_2
2. sep 2020

Ja som bola 3x tehotná, bolesti som mala pri kazdom, ale najviac pri prvom - gynekológ to vysvetľoval tým, že upony maternice sa rozťahuju a niektoré ženy to viac cítia.. spinila som však iba pri druhej dcére, vraj sa to.obcas stava.. keďže som sa vždy trocha bála (ja som zase troska paranoidna v tehotenstve o to viac) tak som u gyn.bola vždy skoro okolo 6tt.. skús sa objednať nech ťa to troska ukľudní.. želám pekne tehotenstvo..

andreatytler
3. sep 2020

Bolesti v bruchu som mala aj ja. Tiz ma vyplasili ale bolo to len roztahovanie svalova a maternce ci co...
Co ma vsak zarazilo na tvojom prispevku je bolest krizov... To mozes mat zapal obliciek.

alikal
3. sep 2020

bolesti som mala aj ja, nasadil mi progesteron (predtym som raz potratila, ale to boli bolesti ze som plakala a nemohla chodit), potom to preslo. vytok ze si akoby stale pocikana je normalny tehotensky, obcas ho mam aj ja taky tmavo zlty, uz som 16tt a pri cikani ma picha stale, ked zatlacim, mam babo moc nizko, asi mi tlaci na mechur. zapal nemam, ale radsej chod k doktorovi, mozno na sone este nic neuvidi, ale pre istotu chod

miuiu
3. sep 2020

Ahojte žienky, rada sa pridám ku Vám. 24.08 som mala vklad. 4 dní mi mešká menzes ale ne viem či ne môže meškať od utrogestanu ktorý si dávam 3 krát denne. Ak máte skúsenosti rada si prečítam váš názor. Ďakujem a držím nám silno palce

andreatytler
3. sep 2020

@miuiu Ja som nikdy nedostala menstruaciu ked som bola na utrogestane. Nechcem ti brat radost ale radsej pockaj na tehotensky test az ten ukaze ci si tehotna. Ako tak pocitam tak by to uz malo byt coskoro. Ak mas na to nervy urob si vlastny test. Ak si tehotna uz by tam mohlo nieco byt.
Drzim palce.

lussinka7492
3. sep 2020

Nieje to normalne..ja som to mala a skoncila som z diagnozou hroziaci potrat do konca tehu na pn

miuiu
3. sep 2020

@andreatytler ďakujem veľmi pekne, už v pondelok idem na krv) vydržím to asi)

andreatytler
3. sep 2020

@miuiu Nech to mas dobre pondelok.🙂
daj vediet

miuiu
4. sep 2020

Ďakujem)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre